Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám, de nem...

Meghalt a kutyám, de nem akarom eltemetni. Más megoldás?

Figyelt kérdés
Kitömetni nem fogom! De valahogy magamnál akarom tartani,ő volt a mindenem. Elhamvasztásra gondoltam még, de azt hogy? Vagy más megoldás?

2012. márc. 20. 07:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
temesd ela kertvégébe és tegyél oda virágot , alakits ki egy kis sirhalot neki
2012. márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Végeznek cégek hamvasztás, neten keress rá. Persze jó drága.
2012. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elfogunk innen költözni. Én pedig magammal akarom vinni.!
2012. márc. 20. 08:04
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Keress egy kisállat temetőt, és kérdezd meg a hamvasztás módját, de szerintem az állatorvosod is tud felvilágosítást adni. A nagyobb állat kórházakban is van hamvasztásra lehetőség. Csinálj neki virtuális sírt, a www.petmenny.hu-n, és gyújtsál neki legalább 2 naponta gyertyát.
2012. márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
El kell őt engedned. Azzal, hogy magaddal viszel egy marék port nem lesz jobb, viszont állandóan összeszorul a szíved majd a tudattól, hogy azok az ő maradványai.
2012. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
fotozd le és ásd el
2012. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Letty33 válasza:
Mért nem akarod eltemetni? Amúgy a hamvasztás tényleg jó ötlet.
2012. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem ezt érdemli, hogy eltemessem a hideg földbe. Én is a hamvasztást választanám ha meghalok. Nem akarom leásni a sötét durva földbe. Meg ahogy már említettem, el fogok költözni innen, a porta valószínűleg családban marad, de ki tudja.. Olyan sok csodálatos pillanatot okozott, és rengeteg boldogságot, örömöt,szeretetet adott. Kisfiúnkként szerettük a párommal. Mindig is féltem hogy ha egyszer eljön majd ez a nap, hogy fogom kibírni. De nem hittem volna hogy ilyen hamar, még csak 2 éves volt. Úgy érzem soha nem fogok tudni magamhoz közel engedni 1 állatot sem. Ő volt a mindenem!!!
2012. márc. 20. 09:06
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyébként kis csivava és úgy hunyt el, hogy hátra van zárva 2 nagyobb kutya -egy szuka és egy kan. A kan már impotens. Viszont a kicsi kutyus nagyon kanos volt és átbújt a rácson a szukához. Napokig ott ugatott-az idősebb kanra morgott és szaglászta a szukát. Az idősebb meg pár nap után megelégelte, gondolom összeverekedhettek, mert harapásnyomok vannak rajta. Csirkedrótot raktunk a kerítésre, de kirágta...
2012. márc. 20. 09:12
 10/20 A kérdező kommentje:
De nagyon drágán hamvasztanak :((
2012. márc. 20. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!