Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónapos Német juhászomat...

10 hónapos Német juhászomat milyen táppal etessem? Meddig etessem Juniorral? Junior után mire váltsak? Mit adjak még mellé?

Figyelt kérdés
Junior tápokba 580 ft/kg érdekelne,felnőttbe 380 ft/kg körüli.Kérlek írjatok pontos típust,ne csak gyártókat.Pl. Josera Junior.
2012. márc. 20. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is Németjuhász kutyusom van, 9 hetes.

10 hónapos kutya már majdnem felnőttnek minősül, s 9-10 hónapos korig ajánlják a juniort, utána lehet felnőtt tápot is venni neki.


Mi a Dog show-ot adjuk neki itt egy kép róla:

[link]


Itt pedig egy online kutya tápos oldal, nézz körbe, itt is vannak jó és közép kategóriás termékek.


[link]

2012. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szuka, átállhatsz. De, ha kan, az még bőven növekedik, fejlődik. Neki még nem kellene leállni a juniorral.
2012. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Brit premium junior L szerintem ha úgy döntesz, hogy még adsz neki egy darabig kölyöktápot, ha áttérsz felnőttre akkor brit premium adult L, vagy a brit premium aktív kutyáknak, ha sokat mozogtok (nem tudom ennek most mi a neve) josera agilo, josera pure lamb & rice.

Ne a kg árat nézd, mert a /napi költség teljesen mást mutat, kerülhet egy tápnak kg-ja 400Ft-ba, de lehet abból a napi adag 300Ft-ra fog kijönni, és kerülhet egy kg táp 6-700Ft-ba és abból a napi adag meg mondjuk lehet csak 200Ft lesz vagy kevesebb.

2012. márc. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!