Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana Pacifica (dog) véleménye...

Acana Pacifica (dog) vélemények? Lentebb több kérdés van még.

Figyelt kérdés

Minden érdekelne: Ki etet vele, kinek az ismerőse etet vele, mik a tapasztalatok, szívesen eszi-e a kutya, végtermék, soványság-hízás, ár-érték arány etc. etc

Köszi előre is válaszokat!



2012. márc. 21. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, mint minden Acana és Orijen táp.

Én már szinte mindegyikkel etettem a kutyámat, mindegyiket nagyon szerette, mondjuk ő mindenevő:) A végtermék "remek" volt. Se nem híg, se nem túl kemény, napi 2 adag.

Az, hogy a kutya testsúlyát hogy befolyásolja, szerintem egyed függő, az én mindenevőm elég jól raktároz, szóval ha láttam, hogy egy kicsit hízott, akkor picit kevesebbet adtam, ennyi.

Ár-érték arány...drága táp, de szerintem nagyon jó. Én az 5 kilós kutyámnak vígan megveszem, de egy 40 kilós kutyánál már nem biztos, hogy tudnám fizetni.

2012. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! 20 kg-os kutyát etetek bárányos-almással, de ez szimpatikusabbnak tűnik a gabonamentesség miatt. A kutyám napi több órát aktívan fut, ő inkább sovány, elhízásnak nyoma sincs, de szerencsére mindent szeret.

Te fokozatosan állítottad át a kutyádat a márkán belül egy másik tápra?

2012. márc. 21. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan az ismerőseim közt aki etet vele. A kutya szereti, aktív, mozgékony (egyébként is aktív sport/munkakutya), a napi mennyiségről nyilatkozni nem tudok, hogy többet kap e belőle, hogy ilyen jól néz ki, de szép a kutya az biztos és a végtermék is rendben van különben nem ezt kapná. Ár/értékben lehetne jobb is, de vannak ennél sokkal rosszabb minőségű tápok is drágábban, úgyhogy végülis nem vészes. Bár én jelenleg nem engedhetem meg magamnak, hogy ezzel etessek, de aki megteheti azt nem beszélném le róla.
2012. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ!
2012. márc. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!