Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyámat...

Hogyan vegyem rá a kutyámat hogfy ne féljen mindentől és mindenkitől?

Figyelt kérdés
az egyik haveromnak volt egy yorkshíre terier tenyésztő barátja és a barátom elmesélte nekem hogy születtek kutyáji az ismerősének de van egy akinek nem száltak le a heréi és ezért nem tudta eladni és bezárva tartotta egy ketrecbe a kutyus mindíg bevolt zárva és szerintem verték is . és kérdezte töllem hogy mit csináljon mert ő nem akarja feljelenteni. én meg ugy is készültem kutyustvenni gondoltam elvetetem tölle a kutyáit amien módon bánt a kutyáival.igy elmentem egy menhelyhez és ők magukhoz vették a kutyust én meg onan elhoztam. már nálunk van 2 hónapja de még midíg fél mindentől mindenkitől és nem játszik semmivel. nem tudom mitcsináljak már mindent megtettem. tudom hogy bonyolult és hosszú de lécci segítsetek.?
2012. márc. 21. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

EZ nem tenyésztő, ez egy szaporító. Fogadjunk, hogy a kutyusnak törzskönyve sincsen.

Ha simogatod, szeretgeted, mikor fél akkor még jobban fog félni, hiszen ezt a rettegésért kapott pozitív megerősítésnek fogja fel. Lassan mozogj a közelében, de ne figyelj rá, ne is foglalkozz vele. Várd meg amíg Ő kezdeményez.

2012. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
engem és a családomat már megszokta csak másoktól fél nagyon .
2012. márc. 21. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!