Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy kertes házba (nem bejárás...

Nagy kertes házba (nem bejárással) kis testű kutya és kis gyerek mellé milyen nagyobb testű családi kutyát javasoltok?

Figyelt kérdés
Nekünk csak az számít, hogy barátságos legyen a kis kutyánkkal és a kis gyerekünkkel, keverék is lehet, a neme is mindegy úgy is ivartalanítva lesz. A Golden retriever vagy a Labrador ilyen kutya?
2009. jún. 13. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Agolden retriever és a labrador között én a goldent választanám mert jobban birja a telet a bundájával mint a labrador. De a keverék a legjobb.
2009. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,azok ilyen ktyák,de nagyon hipraktívak.Lehet,hogy kárt tennének a piciben(persze nem szándékosan hanem pl.játszásból).Én azt ajánlom neked,hogy egy menhelyről fogadj örökbe ktyát,100% hogy lesz olyan kutya.Ráadásl én nem adnék ki több tíz ezer forintot egy ollyan kutyáért,amelyet ingyen elvihetsz a menhelyről(és ők semmivel nem kevesebbek mint fajtiszta társaik).Ráadásl ott menthetsz,és nem vásárolsz esetleges szaporítóktól
2009. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Keveréket csak akkor szeretnénk ha ismerjük a felmenőit, mert keveréknél sokkal rizikósabb, hogy milyen kutya lesz belőle felnőtt korában, hogyan fog viszonyulni dolgokhoz, emberekhez, milyen lesz a vérmérséklete stb. Mivel már egyszer jártam nagyon rosszul menhelyi kutyával többet menhelyről nem hozok ki kutyát, tehát vagy vásárolok valamilyen fajta tisztát vagy megbízható helyről ökörbe fogadok egy nyugodt felmenőkkel rendelkező keveréket. Elég nehéz lesz ilyet találni...

Nekem is a Golden Retriever tetszik jobban, de a páromnak a Labrador. Mennyibe kerülnek kb. ezek a kutyák?

2009. jún. 13. 12:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább menhelyről,Ráadásul azok a kutyák sokkal egészségesebbek,mint a túlszaporított társaik.
2009. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

60-100ezer-tenyésztőnél

15-30 szaporítónál.De ez utána sokkal többe kerülne a betegségei miatt.

[link]

ezen az oldalon sok hasznos infót találsz.

az előző voltam

2009. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Hát én úgy tudom,hogy a golden retriever ára 20-50 ezerig terjed. Egyébként a Golden Retriever az egyik legnyugodtabb (és szentem a legaranyosabb) fajták közé tartozik, nem véletlen,hogy sokszor vakvezető kutyának is képzik őket!
2009. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
a golden és a labrador nem kertbe való kutya ... folyamatosan igénylik az ember társaságát, nekik a kertbe kizárás, a "családjuktól" elkülönités a legnagyobb büntetés
2009. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Az előzőnek írom,hogy nem találsz rendes TENYÉSZTŐTÖL
2009. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

BOCSI AZ ELŐZŐ ELŐTTINEK.

és szarakodott a gép szóval helyesen:nem találsz rendes TENYÉSZTŐTÖL annyiért kutyát max szaporítótol.

2009. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

elözönek igaza van:

ennyi pénzért szaporitotol kapsz, gyenge minőségű kutyát

a labrador és a golden ára is 80-120e ft közt mozog normális tenyésztőnél

ráadásul 2 olyan fajta amit kegyetlenűl tönkrettek itthon: a labradorok dp.-sek és epilepsziások, a goldenek pedig kezelhetlenül agresszivek ...

nagyon meg kell nézni honnan veszel kutyát ...

2009. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!