Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vagy gyerek? Többi lent

Kutya vagy gyerek? Többi lent

Figyelt kérdés

Furcsa dolog az,hogy nem szeretnék gyereket,mert a kutyáimnak adott illetve kapott szeretet,gondoskodás törődés kielégíti ezt a vágyam?Vagy ezt csak azért gondolom,mert nincs még gyerekem,és nem tudom,hogy az milyen érzés?!

30 nő vagyok


2011. ápr. 21. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Az emberek szemében nagyon is fura az ilyesmi.

De neked számít az, hogy más miként vélekedik erről? Ha most leordítják a fejedet, hogy elferdült a jellemed, akkor megváltozik az érzésed?

Nem általános, de vannak emberek, akiknek nem hiányzik a gyerek . Akkor inkább ne is legyen, mert az sem a gyereknek, sem a szülőnek nem jó.

2011. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én ugyanígy érzek, és mindenhol hülyének néznek emiatt. Nekem macskám van, és tényleg olyan mintha a gyerekem lenne. És nem is akarok ember gyereket.
2011. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem furcsa.Én teljesen megértem.Így 3 gyerek után...Az utolsó olyan jól sikerült,hogy ha ő az első,akkor ma nem vagyok nagycsaládos.Azért imádom,de egy kisördög.Meg a 2 kutyámat is szeretem.
2011. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azéert a jellememre ne írd azt légyszi,hogy elferdült!!Erről szó nincs!

Ha életemben megmentem 20 kutya életét mert szeretem őket,és segítek rajtuk,már nem halok meg hiába.Attól hogy ennyire szeretem az állatokat még nem ferde a jellemem

2011. ápr. 21. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem írtam, hogy elferdült jellemű vagy. Olvasd el alaposan, milyen szövegkörnyezetben van ez a kifejezés.
2011. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Odáig sztem nem gáz ameddig a kutyádat/macskádat állatként kezeled , és nem pedig emberszámba veszed.
2011. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is elég a kutyám, nem vágyok gyerekre.

33/N

2011. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
DE jo hogy van aki hasonlokepp erez,..en is pont hozzad hasonloan vagyok.5 kutyam van,26 eves vagyok,de van ferjem,es egyaltalan nem vagyom gyerekre.Mikor megprobalok belegondolni hogy lesz majd,egybol a kutyaimra gondolok,hogy akkor minden megvaltozik,terhesen hogy jatszom veluk,stb,es kicsi gyerek mellett hogy lesz eleg idom rajuk,...es rogton ujra azt erzem hogy nem szeretnek,...csak a ferjem viszont igen.;-(
2011. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem furcsa. Te igy érzed, pont. Ha nem akarsz, nem akarsz, azt teszel, amit akarsz.

34 éves nö vagyok, én sem akarok gyereket. Van egy csodálatos kiskutyám, imádom, nekem ö a babám :). Szerintem cukibb,mint egy gyerek.

Van egy 33 éves barátnöm, ö sem akar soha.

Egy szintén 34 éves ismerös lány sem akar szülni soha.

Ismerek egy 25 éves párt, sem a lány, sem a fiú nem akar :), irtóznak a gondolattól is.

A 37 éves barátnöm sem akar :).

A 46 éves barátnöm sem akar, neki is több állatkája van.

Egyikünk fejében sem fordult még meg soha a gyerek.

Ismerek egy pasit, 38 éves, kijelentette, soha az életében nem akar gyereket.

Most hirtelen a közeli ismerettségi körömböl ök jutottak eszembe, de hidd el, rengetegen vannak még igy. Oh igen, egy 50-es házaspár..., sose akartak :).

Ne érezd magad rosszul..., ez nem gond. Ez normál. Csak aki lehurrog, az irigy és beteg. Mindenki maga tönti el akar e vagy sem.

Amúgy az összes akiket most felsoroltam, jólszituált emberek, elég jól keresnek, jól élnek. kivéve a 25 éves pár, ök albérletben élnek, de a fizujuk nem annyira rossz.

Remélem nem érzed magad már furán :)

Engem is sokan támadnak, ha ezt kinyilvánitom, de nagyképüen lereagálom..., és ennyi. Ne törödj senkivel, szeresd a kutyusokat, ez a legszebb dolog!!

És lásd, mennyi kedves ember irt neked, aki hasonlóképp érez.

2012. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!