Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehet két akitája...

Szerintetek lehet két akitája egy embernek két kicsi gyerekkel?

Figyelt kérdés
Magabiztos vagyok,tudok bánni az állatokkal.

2012. márc. 22. 17:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem rosszbol de az akita nem az a kutya akit egyik pillanatrol a masikra betanitasz mindenre.gyerekek melle nem ajanlanam en sem,plussz nem egyszerre kettot.ha ertesz a kutyakhoz akkor ezt tudnad.nem csak simogatasbol es etetesbol all a nevelesuk.
2012. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én sosem elleneztem a gyereek mellett lévőkutyát. helíes h tudsz bánni a kutyákkal,vannak fajták amiket kifejezetten ajánlanak gyerekek mellé. Mert örzik őket illetve játszanak velük finoman,továbá mindent eltűr a gyerektől. Nevelés kérdése ugygondolom.Megvannak már a kutyáid?Vagy h gondoltad ?Van két gyermeked és szeretnél melléjük 2 akitát?Neharagudj nem olvastam el a kommenteket,mindjárt bepototlom.:) Jo barátomnak van egy szuka akitája,és tudni kell roluk h kifejezetten egy emberes kutya(tudom minden kutya az de ők kifejezettten.) Fétlékeny tipusok amik gyermekek esetébe rosszul is elsülhetnek. De ha megvan a két kislurko és mellé veszel 2 kutyát,ugy biztosan nem lesz gond ha neveled őket. De forditva nem biztos h én ajánlanám.
2012. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
rájöttem.köszönöm szépen.az egész le van zárva.amúgy nem szemétségből,de minden kutya tanítható,ha makacs is.ha nem tanítod,nem fog okulni.de ha jól tanítod igen.minden kutya egyéniség és eltérhet a fajta jelllemzőitől.csak egy jó gazda kell egy jó kutyához.nekem ez a véeményem ehez tartom magam.azért köszi. :)
2012. márc. 22. 18:39
 14/19 A kérdező kommentje:
nem fordítva gondoltam.
2012. márc. 22. 18:41
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha már eldöntötted, hogy márpedig Neked lesz két akitád, akkor mire volt jó ez a kérdés?

Amúgy egymással sem igen férnek meg. Max kan és szuka. Viszont, akkor ivartalanítani kell, ha nem akarsz 6 havonta kölyköket.

Amúgy sok szerencsét a két akitához.

Igaz, mostanában már nagyon sok fajtában elveszett szinte az összes rá jellemző egyéni sajátosság. Így könnyen lehet, találsz majd akitára hasonlító kutyát , amelyekkel valóban könnyű életed lesz.

2012. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ha kutyaviselkedési szakértő vagy és a gyerekeid is, akkor persze, hogy lehet...

+ szükséged van még legalább napi 5 óra nevelésre mozgatásra minden nap ez garancia két akita inu mellett....

de a kérdésedből az derül ki semmilyen ilyen kritériumnak nem felelsz meg!

vegyetek egy darab skót juhász szukát akit mihamarabb ivartalanítotok, és lesz egy jóbarátja a gyerekeknek!

2012. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket.
2012. márc. 23. 13:37
 18/19 anonim ***** válasza:
szomszédban 2akita(kan-kan) és egy roti németjuhséz keverék van(szka,ivartalanitott) 2 szülő és két felnőtt gyermek(valahogy flnőtek a két kutya mellett) Semmi probléma nem volt és nem napi 5 orát foglalkoztak a ktuyával,hanem kutyasuliba vitték hétvégéente meg sétálni és láss csudát tudtak kemény kézzel bánni vele és felnevelődött mind 3 kutya és mind 2 gyermek.sose egy morgás nem volt!PErsze ez is kutya és nevelés függö,de ha
2012. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*(folytatás) ,a kérdező ugy van vele h neki menni fog akkor miért ne. Nemhiszem h M.O.-n nincs olyan család ahol az akita mellett gyermek lenne.
2012. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!