Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSETEK! SEGÍTENÉTEK?...

SEGÍTSETEK! SEGÍTENÉTEK? Sehol sem találom a kutyáimat. Január közepén eltűntek, és nincsenek meg. Már minden lehetőséget megpróbáltam, ti vagytok az utolsók.

Figyelt kérdés
Szeretném ha minél több emberhez eljutna a kérdésem, és a kérésem...Megosztanátok valahol akár a valamelyik közösségi oldalatokon ezt a két linket? Csak rátok számíthatok, azt hiszem másra nem számíthatok.
2012. márc. 23. 21:48
1 2 3
 11/21 Bozsikrisz ***** válasza:
Utolsó, ugye viccelsz?
2012. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hol tüntek el?
2012. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Cece
2012. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2012. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Kérlek, ha látjátok facebook-on is, de osszátok meg minél többen a hirdetést. Nagyon fontos, mert úgy érzem megfeneklett a keresésük...:(

Kedves utolsó, láttam azt a képet a stafiről, ő sajnos nem a miénk, bár tény, nagyon hajaz rá. De a farka a miénknek törött és ahogy a képeim között is látni, fúrcsán lefelé tartja.

Amit itt a környéken lakó kutyás ismerőseimtől hallottam, az elég elkeserítő...Többen panaszkodtak arra, hogy eltűnt kutyáinak, gyakran 50km-re is elvitték, mert egy autós meglátta, és bedobta a kocsiba. Amilyen szép a roti is, és amilyen barátságosak voltak könnyen meglehet, hogy nem is jelentik le őket, mint ahogy itt pár ismerősöm is járt. (nekik persze meglettek, de azok akik befogták, nem is akarták nekik visszaadni, mondván, hogy nem a tulaj kutyája, hanem az övék..) Csak az volt a szerencse, hogy azoknak is volt csippük, és a kutya megismerte az első gazdáját...

De csak feltűnik valakinek az éterben, hogy lát egy felnőtt rotit vagy stafit akár együtt is valahol, ahol eddig nem volt ilyen kutya.

Ekkora kutyákat nem lehet garázsban, vagy szobában tartani...

Én arra gondolok, hogy valakinél vannak, befogadta őket. Bízom benne, hogy akár itt, akár telefonon, valaki értesít, hogy látta a kutyáinkat.

Ha meglennének, és a becsületes megtaláló ezt jelezné felém, nem lennék hálátlan.

Nekem volt gyerekszobám, darabonként, 20-20 ezer forintot nekem megérne, csak legyenek meg!

2012. márc. 24. 10:11
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem viccelelek!!!Oda volt írva h elvesztek, keresik őket!Meg is osztottam...

Drukkolok h meglegyenek!

2012. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a facebook-on való megosztás!!! Minél többen látják, annál nagyobb az esélyem, hogy megtalálom őket...Hátha van valaki akinek feltűnnek, és telefonálnak nekem...
2012. márc. 24. 19:34
 18/21 anonim ***** válasza:

Nincs mit!!!Nyugi!Meglesznek!!!

1 kutyust 5-6hónap utána talàltak meg!Csinálj 1 videót h elvesztek!

Írd be a youtube.com ba h Arnold elveszett

Arról a videóról vegyél példát:)

2012. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem tudom, hogy hogy kell videót oda feltölteni. Nem tudok ilyet készíteni. Ehhez nem értek. Biztos én vagyok béna...:S:(
2012. márc. 25. 21:27
 20/21 anonim ***** válasza:
meglettek?
2012. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!