Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetünk annak érdekében,...

Mit tehetünk annak érdekében, hogy a kutyapisi ne sárgítsa meg a füvet?

Figyelt kérdés
Szuka kutyusunk van, minden évszakban kiég a fű ahova pisil. Száraztáptól függhet a dolog?
2010. febr. 27. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, kan kutyánk van, ő meg a tujákat nyírja ki, mert kiégeti a pisije... Mi is száraz táppal etetjük.
2010. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz, hogy ha látod, hogy hova pisilt, minél hamarabb leöntöd a füvet egy vödör vízzel azon a részen.
2010. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne a kutyával akarjatok vmit kezdeni, hanem a növénnyel! Valami kiskerítéssel próbáljátok elkeríteni a nagyobb növényeket, a fűhöz pedig öntözőrendszer csinálhattok, így még a kutyának a kedve is elmegy a hugyozástól ha egy kis zápor éri. ;)
2010. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem sokat tehetsz…ez a természet. Nem hiszem, hogy a táptól lenne, inkább a vizeletben lévő karbamid teszi tönkre a füvet. Megoldásként a fűmagot tudom ajánlani.:)
2010. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, az öntözőrendszer nem akadály neki, mert imádja a vizet, pancsolást, esőt:)
2010. febr. 27. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:
A Deofill tabletta ajánlásában az is benne van, semlegesíti a vizeletet. Egy próbát megér.Nem tudom, klorofill tablettát, vagy pasztát lehet-e kapni? nagyon régen én azt használtam.
2010. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim tápot is, húst is esznek, ettől függetlenül sárgul a fű, kókadozik a tuja. Ez van. A kutyapisi eléggé erős, maró anyag, az meg nehezen kivitelezhető, hogy minden pisilés után leöntöd vízzel a növényzetet.
2010. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
El kell keríteni a füves-növényes részt, vagy ha odaengeditek, akkor sose legyen egyedül! Ha lebukik, akkor a seggére kell csapni enyhén, mondani neki hogy "nem szabad", akkor talán tanul belőle.
2012. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sajnos a dog rocks nevű lágyító kő semmit sem ér. A kutya rendesen étkezik, de a gyöp sárgul :(
2013. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Green-um tabletta.Rendelhető/ Petissimo.hu
2017. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!