Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A konzerven kívül mást nem...

A konzerven kívül mást nem eszik meg! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést tettem fel tegnap:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2790238-mikor..


Azóta sem eszik meg mást, csak a konzervet, pedig már sok dologgal kínáltam. Még megpróbálok majd csirkefarhátat adni neki, de ha azt sem eszi meg, akkor ez most mit jelent? A konzervet miért eszi meg, ha mást nem?


2012. márc. 24. 12:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
tuom hogy ennek nincs sok koze a kerdeshez,de,ismerek olyant akinek hat kutyaja van.4-nel kevesebb sose volt neki es eggyiknek sincs oltasa,feregtelenitese,semmi!!!eleteben nem volt a kutyajaival dokinal.most pusztult el neki egy keverek 16 evesen.sem kutyaiskola semmi!!!es meg eledelt sem kaptak.csakis hazi koszton elnek.egyszer vittem nekik eledelt,mivel mast vettem az enyemnek.es oda akartam azoknak adni,hat meg a hideg is kirazta oket,meg sem kostoltak.szoval ne reagald tul a dolgokat.majd belatja hogy ha mas nincs akkor kenytelen lesz megenni a tapot is.
2012. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!