Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy francia bulldogom még...

Van egy francia bulldogom még csak 2,5 hónapos. Keresztül estem rajta. Elfogja felejteni vagy megfogja nekem bocsájtani, hogy figyelmetlenségemből adodóan fájdalmat okoztam neki?

Figyelt kérdés
A baleset véletlen volt és nagyon bánt engem a dolog, mert soha nem akartam neki fájdalmat okozni. De úgy veszem észre, mintha kicsit tartana tőlem. Menyasszonyommal játszik rendesen de velem nem nagyon akar azóta.

2012. márc. 25. 22:57
 1/7 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Ennek lőttek, ezek után még a menyasszonyodat is lecsapja a kezedről. :D

Nem lesz semmi gond, szerintem nincs az a kölyök kutya, amelyiken nem estek át párszor a gazdái. De komoly baja gondolom nem lett...?

2012. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne érezz bűnudatot, legyél vele olyan, mint eddig. Magabiztos, határozott, de persze kényeztesd is, de azért legyél te a főnök. A kutyák akkor kiegyensúlyozottak, ha a gazdijuk is az velük :)

Szóval tégy úgy, mint ha mi sem történt volna, akkor érzi, hogy semmi jelentősége nem volt a balesetnek.

2012. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Remélem igazatok lesz. vele nem éreztettem csak aggodom. Kicsit huzta a lábát az eset után. gyorsan fel öltöztem mondom el rohanok vele a dokihoz biztos ami biztos de amire végeztem és kikapcsoltam mindent már úgy járkált mintha semmi se történt volna csak távolság tartó lett.
2012. márc. 25. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:

:D:D


Én is van, hogy labdázás közben véletlenül tiszta erőből fejbe találom az egyik kutyám, ilyenkor bocsánatot kérek tőle, mintha embertől kérnék, nehogy azt higgye, hogy direkt volt, és el van intézve.


De ha látnád őket játék közben (4-en vannak, 8 kilóstól 80 kilósig), úgy esnek át egymáson, hogy csak úgy nyekken...

Rossz nézni, ahogy a KÁJ tiszta erejéből fut és nemes egyszerűséggel letiporja az útjában lévő kis 18 kilóst...:D

A kisebb bukfencezik egyet, és megy tovább a játék.


Nem kell belőle nagy ügyet csinálni.:)

2012. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is botlottam már el mindkét kutyában, azóta félreállnak előlem, ha megyek éjszaka vécére, más következménye nem lett. Ha te nem pörgeted rá magad, ők sem fogják.
2012. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tyler913 ***** válasza:
Tudom,hogy ezt elsőre nehéz elfogadni,de a kutyáddal való viszonyodban bizonyos értelemben zsarnokinak kell lenned.Ha keresztül estél rajta,az az ő hibája,ő állt rossz helyen.Máskor figyeljen jobban.Falkavezérként totális főnök vagy,mindenhez jogod van,és ezt neki el kell fogadnia.Egy falkavezér pedig soha nem kér bocsánatot.
2012. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem meg fogja bocsátani de ha nem annyira próbáld meg magadhoz szoktatni pl.simogasd vagy játsz vele

nekem is van egy akit ha véletlenül bántanám mindig megbocsát nagyon cuki

2012. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!