Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy a 14 hónapos...

Miért van az hogy a 14 hónapos kutyám minden állattal nagyon nagyon agresszíven viselkedik pedig családban nevelkedik 2 éves gyerek mellet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 19:39
1 2 3
 11/21 Boros Benjamin ***** válasza:

Említetted a kutya fajtáját. A géneken sok mulik, ha pitről van szó, az ősei harcikutyák. Megfelelő szocializációval tompítható ez a készsége, de el nem tüntethető! Egy kan kutyának sem tudod megmondani hogy ne menjen a tüzelő szuka után.

Próbáld meg hogy sok kutya közé viszed és jó darabig csak pórázon tartsd, lássa a többi kutyát, szokja a jelenlétüket, idővel alakulni fog. Először közös játékról szó sem lehet például labdázás. Ha már pórázon jól viselkedik, akkor odaengedheted, persze csak a gazdák jelenléte mellett!

Remélem sikerrel jársz!

2012. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megpróbálkozunk vele
2012. márc. 26. 21:02
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy szocializálatlan pit, gratulálok.

Gondolom szaporítótól, így talán az idegrendszere is rossz.

Kutyaoviba jártatok? Suliba?

Kérd szakember segítségét ha nem tudsz kutyát nevelni, egy pit nem játék.

2012. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miatt van rossz híre a piteknek.
2012. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem motivált semmi külföldön dolgoztam és megtetszett a kutya és meg vettem amit nem bántam meg mert ritka szép kutya és nagyon szereti a kisgyerekeket :)
2012. márc. 26. 21:25
 16/21 A kérdező kommentje:
Ja és nem szaporítótól van!!!!
2012. márc. 26. 21:27
 17/21 anonim ***** válasza:
Melyik szervezetnél van regisztrálva?
2012. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nagy pit szakértő ezért is tettem föl a kérdést nem tudom hogy melyik szervezetnél van regisztrálva azt sem tudom hogy az mit jelent:( de online törzskönyve ( pedigréje) az van.
2012. márc. 26. 21:45
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

Engedélyhez kellene kötni az állattartást, az eszem megáll milyen emberek vannak.

Remélem nem tesz kárt senkiben szerencsétlen kutya.

2012. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Szilvi & Argos ***** válasza:

Remélem, hogy szájkosárban sétáltatod!!!

Egyébként pedig KUTYAISKOLA, mégpedig minél hamarabb...és a modern felfogásúakba vidd szocializációra!

2012. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!