Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csonttól lehet szorulása a...

Csonttól lehet szorulása a kutyának?

Figyelt kérdés
5 hónapos havanese kutyámnak adtam egy fél csirkefarhátat a doki javaslatára, de azóta csak nagyon keveset kakilt, ma még semmit! Lehet ettől és tudok rajta segíteni valahogy?
2012. márc. 27. 14:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk az biztos, hogy a fényképezőt bekészítem előtte!:D
2012. márc. 27. 20:27
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére tegnap este és ma reggel is kakilt egy kicsit!:) Nem gondoltam, hogy egyszer így tudok majd örülni egy kis kakinak!:P
2012. márc. 28. 10:05
 13/15 anonim ***** válasza:

:D Na, jól van :)

Az a lényeg, hogy minden oké :)

Fú, amikor Joeynak Laevolac-ot kellett adnom a zokni miatt. Hát basszus, az nem semmi volt. Kijött a zokni, majd utána 1 napig annyira fosizott szegénykém, hogy az nem emberi. Pici volt még és nem tudta tartani, az előszobában a falat körbe kellett ragasztanunk újságpapírral, mert hát.... gondolhatod :D

Hát azt inkább felmosni lehetett csak, mint összeszedni :)

2012. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Úristen! Szegénykém!:( Biztos nem lehetett egy könnyű menet nektek sem!:)


Dominónak még csak egyszer volt egy hasmenős betegsége, de akkor azt hittem, hogy mi még pluszban össze is hányunk mindent!:) Pont édesanyámnál voltam otthon és az éjszaka közepén az iszonyatos szagra keltünk!:S De hát ez van, ha az embernek kutyája van!:)

2012. márc. 28. 11:02
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát igen :) Sokszor tényleg anyukák vagyunk :)

Nálunk is voltak éjszakák, amikor 3 óránként fent voltam vele, akkor valami vírusos hasmenéses járvány volt. Szabadidőben aludtam, mert szegénykém tényleg 3 óránként keltett :S

2012. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!