Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent, ha egy tenyésztő...

Mit jelent, ha egy tenyésztő nem válaszol?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hete írtam egy emailt egy tenyésztőnek. Egy ismerősöm ajánlott egy másikat, akinek facebookon írtam.

Ő sem válaszol, pedig már volt gép előtt azóta, hogy írtam neki.


Lehet, hogy nem talált alkalmasnak arra, hogy kutyád adjon el nekem?


2012. márc. 28. 08:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Annyit irtam, hogy van már kutyám, és macska mellé szeretném.

Azt gondoltam, ha többre kíváncsi, kérdez.

2012. márc. 28. 14:37
 12/21 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon, egyszerűbb és egy kétoldalú beszélgetésből sokkal több mindent le tud ő is szűrni meg te is, mint egy pár soros levélből, amiből lehet rengeteget kap. Ha tényleg nemsokára lesz alom akkor rengeteg dolga lehet, de mivel emberből vannak az is előfordulhat, hogy olvasta a leveled és később akart válaszolni, amit elfelejtett (én nem vagyok egy túl fontos ember, de még velem is megesik). Ha felhívod nem fogja rádcsapni a telefont, esetleg megkér, hogy hívd vissza később, mert dolga van. És minden kérdésre válaszol ami akkor eszedbe jut.
2012. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szóval írtál fél mondatot arról, hogy hova kerülne a kutya, és egy másik felet arról, hogy mennyibe kerül? Mert akkor azért nem írnak vissza. Vagy illik kérdezni a fajtáról, vagy elmondani, miért nem kérdezel, van tapasztalatod, fél éve a netet bújod utánuk, vagy bármi.
2012. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

15 mondatot írtam, direkt megszámoltam.

irtam, hogy kitől hallottam, milyen céllal írok, mit szeretnék, az alom mikorra várható, van tapasztalatom kutyatartás terén, mindenképpen kistestűt szeretnék ért gondoltam Z fajtára, sok időm lenne foglalkozni vele.

És kb mire számíthatok, milyen árban lesznek a kölykök.

Éshogy mielőbbi válaszát várom, ha kérdése van kérem tegye fel. XY

2012. márc. 29. 11:21
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor marad a telefonálás. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, a Citromail például olyan hülye, hogy átenged olyan reklámokat, amiknek a weblapja címét rég tiltólistára tettem, a barátnőm levelét meg bedugta a Spam-mappába, elég későn vettem észre...

Vagy nemrégiben az egyik fórumozó tenyésztő beírta, hogy írt -e mostanában valaki levelet neki az xyz@xyz.hu-s címére, mert több neki címzett e-mail nem ért célba! Szóval lehet, hogy a technika ördöge kavart be. Az a biztos, ha felhívod!

2012. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy már rég le van foglalva az összes kölyök,sőt,még a köv. alom is,ezért nem sürgős neki válaszolni,mert úgy is csak várólistára tenne... Fel kéne hivnod,hogy te se várj hiába.
2012. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Facebookon írtam neki. A közös ismerősünk írta neki, hogy én érdeklődnék a kutyusok után, a tenyésztő azt írta, hogy várja a levelem.


Nem tudtam megszerezni a telefonszámát.

2012. márc. 29. 16:29
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor meg irj neki még egy levelet. Mást nem nagyon tehetsz.
2012. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A facebookon simán lehet, hogy nem is látja. Ha nem ismerőstől kapod a levelet, hanem olantól, akivel soha még csak nem is kommenteltél egy helyre, elteszi az "egyéb" kategóriába, amiről semmilyen formában nem kap értesítést az illető. Írj nekik mailt, vagy hívd fel őket.
2012. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Milyen fajtáról beszélünk? Hátha tudunk jó tenyásztőt.
2012. márc. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!