Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy elkerüljem a...

Mit tegyek, hogy elkerüljem a kiskutyákat?

Figyelt kérdés

Kan, hét hónapos kutya átszökött tegnap, az én két éves nőstény kutyusomhoz, aki nincs ivartalanítva.

Ilyenkor mit lehet tenni, hogy elkerüljem kiskutyákat?

Vagy ekkor már nem lehet semmit tenni?

Szétrágta a kerítést, pedig elég jól össze lett rakva. Reggel még semmi baja nem volt, mire hazaértem, már eggyütt volt a két kutya.

Légyszi, segítsetek! Sürgős lenne!

Köszönöm a válaszokt előre is!



2012. márc. 28. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá keret? Mit gondolsz, a kölykökre lesz? Oltani, féregteleníteni, etetni őket? Vagy ha gond van a szüléskor, egy 50ezres életmentő császármetszésre lesz keret? Olcsóbb az ivartalanítás, mint bármelyik egyéb opció.
2012. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Értem, mire szeretnél kilyukadni, de ez nem az én hibám, nem én tehetek róla, nem én keresem a pénzt! Nagyon sokak vetettek már meg a szüleim miatt, mert hogy sokak szerint, szépen mondva, nem úgy gondolkodnak, ahogy a többi ember. Erről nem én tehetek, és hiába is próbálok bármit is mondani nekik, vagy valamire rábeszélni őket, avval jönnek, hogy ne én mondjam már meg, hogy mit csináljanak, vagy hogy mire költsék a pénzt. Én gyűjteni nem tudom a pénzem, mert oda kell nekik adni, merthogy nekem minek.

Na, most egy kissé elkanyarodtam a témától.

Figyeltem a kutyusom, az utóbbi időszakban, és nem igazán látok jeleket arra, hogy vemhes lenne. Eleinte, én is nagyon kétségbe voltam esve, hogy most mi lesz, ha vemhes lesz a kutyám, de több kutyusokhoz értő ismerős is látta, és szerintük nincs okom az aggodalomra. Hát, majd meglátjuk.

Addig is, nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! :)

2012. márc. 31. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!