Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya az Amstaff?

Milyen kutya az Amstaff?

Figyelt kérdés

Annyit hallotam róla és nagyon sok kérdés is erről a fajtáról szól.

Tudom hogy néz ki meg ilyenek de mégis milyen fajta és hogy lett hirtelen ilyen "divatkutya"???


2012. márc. 29. 16:27
 1/6 A kérdező kommentje:

és ha nektek van tudtok feltenni képet róla??

Nagyon szívesen megnézném a tieteket is . :)

2012. márc. 29. 16:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Pitbullból tenyésztett show kutya, sokan azért veszik, mert kinézetéből adódóan keménynek hiszik.

Mostanra már olyan szinten divat, mint a yorki.

2012. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos! Nekem a kedvenc fajtám. 18 éve Amstaff van a családban,csak ilyen kutyánk van,volt,lesz. :)

Képet nem teszek fel ha nem baj! :)

2012. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!! :)

második válaszoló:

semmi gond : ;)

2012. márc. 29. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem két éve van staff'im, nem vettem, egyszerűen csak a rokonok megunták kölyökkorában, és rámsózták. Azóta én nevelgetem egy border collie mellett. Nagyon okosak, a s6zemük minden pénzt megér :) , gyönyörűek.

Amúgy kölyökkorukban sok kutya félénk, aztán 10 hónapos korukra egyszer csak felbátorodnak, és elkezdik feszegetni a határokat. Amúgy egy engedelmes kutyák, nagyon komolyan veszik amit csinálnak, de ha a hülyeségről van szó, azt felső fokon művelik. :)

Az enyém tigriscsíkos, és mivel rokonomék szaporítótól kapták (hosszú történet), ezért az egyik szeme kicsit befelé fordul, de ezt meg szeretném műttetni.

Sokan még mai napig harcolnak vele, de manapság, mivel most már lehet (eddig is tartották, de most már lehet is) pitbullt is tenyészteni, azóta azt is belökik a ringbe. Én ezt az oldalukat nem ismerem, az enyémmel mi egy csodálatos, békés kapcsolatot ápolunk (szerencsére). Halálnyugodt kutyák igazából, szinte semmi sem rendítheti ki a figyelmükből. A border colliemnak az ellentéte teljesen...

Képek róla:

6 hónaposan ---> [link]

8 hónaposan ---> [link]

1,5 évesen --->

[link]

[link]

[link]

[link]

És a border colliem --->

[link]

[link]

2012. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

gyonyörűek a kutyusaid főleg a border collie. már nagyon rég szeretnék ilyen kutyusokat de sajnos még nem volt. :)

2012. márc. 29. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!