Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki a hibás? A pitbullom?

Ki a hibás? A pitbullom?

Figyelt kérdés

Ma elvittem a 2 éves kan pitbullom elvittem sétálni pórázon.Kutya suliba rendszeresen járunk,kan kutyákat nem szereti.

Kicsit elengedtem a nagy mezőn senki sem volt,gondoltam akkor had fusson.Látom jön a közeli ismerősünk neki rotija van,gyorsan meg fogtam,mer ő is kan,és nagyon nem csípik egymást.

Ő is megfogta a kutyát,de hirtelen a roti megindult és neki ugrott az én kutyámnak,az én kutyám rá harapott a nyakára,és nagyon megsérült a roti.Az én kutyámnak nem lett nagyobb baja,de a rotinak igen.és azt mondta az ismerősünk,hogy nekünk kell kifizetni a kutyában tett kárt,mer hogy én mért nem fogtam meg.Ott lett nagy veszekedés.mondtam,hogy én ki nem fizetem mer nem az én kutyám ugrott neki.

Most akkor ki a hibás? ki kell fizetnem?


2012. márc. 29. 18:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem hülyeséget írtál......Ha kutyaiskolába járatod akkor 100%hogy nem a nyakának fog ugrani.....Ja a másik meg ha nagyon megsérült volna akkor nem a vita lett volna hanem egyből állatorvoshoz vitte volna a kutyát......a 3.meg az hogy hirtelen megindult???Nekem is van rotim de 100% hogy nem hirtelen indult meg, mert amikor az enyém is lát egy kutyát húzza a pórázt folyamatosan de nem az van hogy sehol semmi csak megindul.........
2012. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Vitának helye nincs.Ez igaz és én feltettem ezt a kérdést!

Mindenki tudja,milyen egy roti kan meg egy pitbull kan.

És ha kutya suliba jár az enyém,attól még megtépheti a másikat,ha nem értesz a kutyákhoz inkább ne is írj!:)

2012. márc. 31. 17:54
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Kdves utolsó! Ha te ilyen jártas vagy abban h a kutyasuliba járatás után a kutya NEM hirtelen támad,akkor megkérdezném h miért huz a kutyád mikor meglát egy másikat? Ezt nem tanultátok h nem szabad? Én nem jártam vele mégis működik.
2012. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó.......Én direkt hagyom neki hogy húzza...de biztos nem fogja rángatni...ja kérdező hogy ugrott neki a a pitbullodnak a rotti ha fogtad?? ja és hogy harapott rá a nyakára a rottinak ha a rotti nekiugrott nem értelek ne hazudj köszi.
2012. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

kedves uccsó... attól még hogy a pitbull meg van fogva a másik még tudja támadni...


mielőtt azt gondolnád hogy csak úgy védem a pitbullt, nekem is van egy "fél" rotim (azaz keverék)

2012. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
Hagyod h huzzon?Ez vmi uj nevelési modszer? az a 13% sztem mindent elmond a hozzászolásod fontosságáról.
2012. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 hazi78 ***** válasza:
uccsó már csak 11% ^^ egyébként kérdező nem nem a te hibád! 11% te pedig olyan hülye vagy hogy azt szavakkal ki sem tudom fejezni. művelődj kicsit aztán oszd az észt. ^^
2012. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!