Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy staffordshire terrier...

Egy staffordshire terrier megbírna szülni egy bullmasztiff almot?

Figyelt kérdés
sziasztok remélem jól fogalmaztam meg de ha nem érthető akkor : van egy staffordshire terrier kutyám (egy és fél éves)(törzskönyves) és a barátomnak meg egy szép bullmasztiffja (nem tom pontosan de kb 2-3 éves lehet) (törzskönyves) és be szeretném fedeztetni a staffimat vele és az a kérdés hogy megbírnáe szülni?vagy csak császárral mert ha csak császárral akkor nem érdekel annyira a téma szerintem az problémás a szebb. Amúgy nagyon szép kis bandog kutyák születnének már mint ha a felmenőket nézem..előre is köszönöm a választ:)

2012. márc. 29. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem seafival pároztatod, ha már mindenképp szeretnéd?
2012. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
staffival, bocs...
2012. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát barátom aki a bullmasztiff és nekem amúgy is tetszik és ő is szeretné a kölyköknek is meglenne a helye hiszen szép kantol és szép szukátol menne és biztos vagyok benne hogy lenne helyük persze egyet megtartanék:) már amúgy is kérdezték ahol lakom hogy lesznek e kölykei én azt mondtam nem hiszem de egy almot bullmasztiffal be vállalnám
2012. márc. 29. 20:31
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
gratulálok előre is a szaporításodhoz pff..remélem pénzt nem fogsz értük kérni!
2012. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Minek szaporítasz?
2012. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
pénzt nem fogok érte kérni mert csak ismert baráthoz megy de jó lenne ha a kérdésemre is kapnép egy választ mert akkor egy potya kérdés volt ez is
2012. márc. 29. 20:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy a méretkülönbség a két fajta között, így születhetnek nagyobb kiskutyák is. Sokkal nagyobb az esélye a császárnak, mint általában.
2012. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Én nem kockáztatnék.
2012. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Off, de most komoly, hogy emberek direkt célirányosan keverék kutyákat szaporítanak? Az agyam eldobom... :(
2012. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

B+, ennyire hülye nem lehetsz.

Nem bullmasztiff fog születni, hanem keverék.

2012. márc. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!