Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól megfér egymás mellett egy...

Jól megfér egymás mellett egy amerikai staffordshire terrier és egy bullmasztiff?

Figyelt kérdés

Van egy három éves, jól nevelt, amerikai staffordshire terrier szukánk. Már egyszer ellett, és nagyon jó anya volt.

Szeretnénk most mellé egy nyolc hetes bullmasztiff kant. Abban reménykedünk, hogy a bullmasztiffot saját kölykeként fogja felnevelni, és nem fogja féltékenységből bántani, mert eddig egyedüli kutya volt.

Mi a véleményetek?


2010. okt. 31. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szuka -szuka, kan-kan között mindig voltak balhék, és rivalizálás. de ha a szuka mellé egy kant veszel nemfogja bántani.egyébként megkérdezhetem , hogy a szukádat mért kellett elletni?
2010. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azért kellett, mert a tenyésztővel kötöttünk egy szerződést, hogy az első alom kiskutya az övé lesz. Csak így adta el nekünk, mert már neki van négy szukája (és három kanja), ebből már kettő idős, és nem tarthat többet.

Egyébként mindegyik kiskutyát hamar megvették (hála Istennek), mivel elég híres kennelből van a kutyusom. :)

2010. okt. 31. 11:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
értem:)megnyugodtam , hogy nem szaporítod. nyugodtan vegyél kant.
2010. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Melyikből??
2010. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Az első alom -- lesz több is?

Gondolom, ha jó pénzért elkeltek, akkor kedvet kaptál.

Vagy ivartalaníttatni fogsz?

2010. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

csak az emberen múlik milyen lesz a két kutya viszonya...

féltékenység meg nem létezik a kutyáknál...esetleg a pozició féltése

ha az embert elismerik egy következetes, lojális, határozott vezetőként akkor nem lehet gond

2010. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Természetesen nem fog többet elleni a kutyám. Azért írtam így, mert valóban az első ellésből származó kiskutyák kellettek neki.

És igen, ivartalanítattni fogom még ezen a héten. És előbb ivartalanítva lett volna, ha nem lett volna ez a szerződés.

2010. nov. 3. 16:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Általában a szukák nehezebben fogadják el a kölyköket, ha nem az övék. A kanok minden kölyköt elfogadnak, a szukával lehet gond, de nem biztos.

Egyébként lehet szoktatni őket, de számíts rá, hogy nem lesz zökkenő mentes.

2010. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha egyértelmű a kutyának, hogy ki irányítja a csapatot, akkor az irányító azt enged be a falkába, akit akar.


Az én kutyámnak sose volt ezzel gondja, mert mindig egyértelműen kommunikáltam mi az elfogadott viselkedés a másik kutyával, és mi az, ami abszolút nem elfogadott .

2010. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és ilyen nagy falkavezéri önbizalommal otthon hagynád a szukát a kölyök kutyával egyedül...?
2010. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!