Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanába nem tudok sokat...

Mostanába nem tudok sokat foglalkozni a kutyámmal azért szeretni fig ugye? Ha odamegyek hozzá akkor nagyon örül ő a mindenem

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 15:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
szeretni fog ugye?
2009. jún. 15. 15:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem foglalkozol vele?
2009. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megvan a napi 3xminimum félóra séta, akkor semmi baj. A kutya szeretni fog. Te is szeresd.
2009. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem fog "kiszeretni belőled". A mi kutyánk szinte depis lett, amikor bátyám egyetemre került, és nem volt minden nap otthon. Aztán amikor hazajött... húha! volt nagy öröm! Persze akkor tesóm is igyekezett minél többet foglalkozni vele. Amikor csak teheted, foglalkozz vele minél többet!
2009. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

azért nem foglalkozok vele mert nincs időm...sok a tanulnivalóm meg minden...amint lesz egy kicsi időm röktön vele leszek/vagyok

sétálni nem szokunk

amúgy nagyon szeretem őt ś remélem hogy ő is engem...

2009. jún. 15. 15:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted őt tényleg, akkor az legyen az első, ha a tanulnivalód végére értél, hogy elkezdesz vele rendszeresen sétálni. Gondolom kerti kutya. Ettől még ugyanúgy szüksége van sétára a gazdival, mint a lakásban tartott társainak. Szerintem te is élvezni fogod!
2009. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok ...

nem osztani akarlak, de nagyanyámnak volt egy kedvenc mondása: "az embernek arra van ideje amire akarja..." ... napi fél óra séta neked is kell a tanulás mellett, ha máskor nem akkor este amikor már nem fog az agyad

ne hagyagold el szegény kutyust, nem fogja érteni miért haragszol rá ...

2009. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is jut időd minden nap sétálni, de a tanulás közben úgyis tartasz szüneteket, mert nem árt. Akkor menj ki hozzá játszatok, ápold a bundáját...foglalkozz vele. Ez a minimum, amit megtehetsz érte, mert aztán tényleg nem fogja érteni, hogy miért haragszol, hogy hanyagolva van, valami rosszat tehetett. Sőt, most már jó az idő, a tanulóssal ülj ki hozzá, akkor is vele vagy, egy kicsit már jobb neki mintha egyedül lenne. Persze akkor is játsszál vele, meg vidd lehetőleg minél többször sétálni.
2009. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... ma nehéz napom volt...sok dogát írunk és arra tanultam... mar lesz több időm... ez előbb voltam kint nála játszottunk meg minden... nagyon élvezte... nagyon szeretem...amúgy a nagyidnak igaza van..még egyszer köszi a válaszokat..sétálni azért nem szokunk mert na mind1 hosszú...
2009. jún. 15. 18:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Írd meg hogy miért nem, akkor tudunk segíteni abban is. Nagyon fontos neki, hogy elég mozgása legyen és főleg, hogy külső ingerek is érjék. Írd le, hogy mi a baj, biztosan fogunk tudni segíteni!
2009. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!