Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves kutyások, mikor alszoto...

Kedves kutyások, mikor alszotok? Mikor dolgoztok? Főztök, mostok takarítotok, ha ennyi időtök van a kutyátokra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát nemtudom, az én kutyám bőven megvan 2x fél órával, hétvégén meg viszem magammal, elmegyünk kirándulni. néha lelkiismeretfurdalásom van, de ez van, ő szereti ezt, nem is hajlandó velem többet kintlenni, elkényelmesedett. de hétvégén behozzuk. nem tudom, itt a lakótelepen több család van, akiknél a kutya a központ, gyerek nincs, napi 6 órát kintvannak, csak azt nem tudom, honnan van így pénzük. nem elég, hogy ilyenek, és folyamatosan foglalják a futtatót - mert nem engednek be minket - de még meg is szólnak, hogy én milyen keveset foglalkozom a kutyámmal, és milyen idétlen, mert forogni tud, de helybenmaradni nem.. én szeretem, hogy bolond, nekem nem kell katonakutya. azok a kutyák meg robotmódra tesznek vesznek. nem szólnám meg őket, ha ők nem néznének le engem. ja és mikor az ő kutyájuk még kicsi volt, enyém már felnőtt, azért is leoltottak, hogy milyen dagadt a kutya, szívbeteg lesz, stb.. azóta az ő kutyájuk is felnőtt, és 2x akkora mint az enyém. most épp kutyadiétát tartanak :D namindegy. a lényeg, hogy nem vagyok szélsőség, és a szélsőségekkel nem foglalkozom. ismerem az ilyen elborult nézeteket, minden téren. nem érdekel.
2012. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én reggel általában 6:30-kor felkelek, felöltözök. Megetetem a kutyákat, összeszedem a kutyakakit. Aztán 8:00-tól 14:30-ig dolgozok. Aztán haza jövök ha nincsen dugó 15:30-ra itthon vagyok. 17:00-tól 18:00-ig sétáltatom a kutyákat. Minden másnap van játék van olyan ebben az időtartamban. 18:00-kor megetetem őket. Utána van 15 perc engedelmességi gyakorlás. 22:00-kor szoktam lefeküdni.

Főzni nem én szoktam, én csak sütök de arra van időm. Mosni, takarítani hétvégén. Mosni a gép most csak bepakolom a ruhát és közben tudok takarítani is.

Heti 1x Agility nekik. (Általában hétvégén).

Hétvégén amúgy 2 órát is rájuk szoktunk szánna. Van amikor jönnek egész napos kirándulásokra is. De amúgy van hogy akár 3 órát is tusok velük tölteni.

2012. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!