Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért hiszik minden korcsra...

Mért hiszik minden korcsra hogy pitbull?

Figyelt kérdés
Haveromnál voltam azt mondja nézzem meg a pitbullját hát ahogy láttam azt a kutyát.....majdnem sírtam.....És sokan képesek a korcs kutyájukkal feszíteni az utcán és ha valaki megkérdi milyen kutya akkor arra rávágja hogy pitbull már idegesít hogy aki meg vesz egy normális pitbullt tenyésztőtől azt mondják rá hogy milyen kutya ez....mert amit láttam nagyobb volt meg hülyeségek...Égetik ezt a fajtát de így van a rottweiler meg a német juhászal is .

2012. ápr. 1. 18:27
1 2 3 4
 21/33 aulac ***** válasza:
Ha megadnád a visszavonásról szóló határozat számát, vagy linkelnéd, megköszönném.
2012. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 aulac ***** válasza:
100%

Közben megtaláltam. Mindenkitől elnézést kérek. Tévedtem.

"34/B/2009. AB határozat"

2012. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Az Alkotmánybíróság megállapítja, hogy a veszélyes és veszélyesnek minősített eb tartásáról és a tartás engedélyezésének szabályairól szóló 35/1997. (II. 26.) Korm. rendelet alkotmányellenes, ezért azt 2010. szeptember 30. napjával megsemmisíti. Az Alkotmánybíróság ezt a határozatát a Magyar Közlönyben közzéteszi.



34/B/2009. AB határozat


A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEVÉBEN!


Az Alkotmánybíróság jogszabály alkotmányellenességének utólagos vizsgálatára irányuló indítvány tárgyában meghozta a következő

h a t á r o z a t o t:

Az Alkotmánybíróság megállapítja, hogy a veszélyes és veszélyesnek minősített eb tartásáról és a tartás engedélyezésének szabályairól szóló 35/1997. (II. 26.) Korm. rendelet alkotmányellenes, ezért azt 2010. szeptember 30. napjával megsemmisíti.

Az Alkotmánybíróság ezt a határozatát a Magyar Közlönyben közzéteszi.

2012. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

egyébként meg nem mindegy ha valaki ettől boldog hogy ő azt hiszi az hát legyen ugy.kiállitáson láthatsz látógatóként rendes rednose pitbullt ,amerikai törzskönyveset ami hát 45 cm magas:) konkrétan kb akkora majdnem mint egy kanári-szigeteki.a tiéd az egy rendes Amstaff méret és hát még lehet az is mert gondolom nem papiros,ha csak nem amerikai.....

és tök fölösleges ezen turáztatnod magad,nálunk pl az összes kutyánk pitbull holott van egy bullterrier egy amstaff, 2 staffbull és egy bulldog na meg a boston terrierünk.a bull egyből pitbull,bár van hogy megkérdezik milyen fajta csak rávágjuk hogy mopsz és azzal is boldogok:) a stafbullok kölyök pitbullok ált:DD és hát a bulldog mivel csikos nem egyszer megkérdezik hogy ő a bull kölyöke mert abba is van csikos..ohh hát persze csak elhagyta az orrát:))))az a lényeg hogy te tudod milyen kutyid van és kész,ha sokan még azt se tudják nekik milyen van....

2012. ápr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Amerikai papírokkal rendelkezik van kint anyának egy nagynénje és ő szerezte nekem...Nem lett voln annyi pénzem hogy megvegyem De még az oltások meg ezeket is mivel én állom kicsit sokba van de teljesen megéri.Csak már idegesítő hogy minden kutya pitbull vagy rottweiler....
2012. ápr. 2. 09:26
 26/33 anonim ***** válasza:
divat kutyát választottál.Ma minden második embernek pitbullja van..Pár év múlva más kutyafajta lesz a divat..
2012. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Nem mindegy milyen kutya csak társa legyen az embernek....de ha már van kint rokon és megis vette nekem ajándékba mért ne fogadtam volna el......
2012. ápr. 2. 11:18
 28/33 anonim ***** válasza:
legyszi rakjl már fel róla egy kpet milyen kuytusról is beszlgetünk
2012. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nekünk egy amstaffunk van. A környéken majdnem minden második C típusúnak is "staffija" van. Persze hogy kilométerekről ordít, hogy keverék. Olyan kis nyúlánk hosszú pofájú ebek, a legtöbbnek ránézésre van egy labi vagy német juci is a felmenői között. Szerinted érdekel? Úgysem fogom tudni meggyőzni őket. Viszem sétálni a kutyáinkat, mindig megkérdezik, hogy milyen fajta, mert a szomszédé vagy az övé is hasonló, csak az igazi staff, a miénk meg olyan kicsi meg más. Vigyorgok és mondom, nem baj mi így is szeretjük. Ilyen kicsinek meg másnak. Vagy azt szoktam mondani, hogy "hát igen ez egy Cerberus Canis" akkor vagy okosan bólogatnak, hogy ja igen hallottak már róla, vagy megkérdezik, hogy az mi. Arra azt szoktam mondani, hogy egy nagyon egzotikus és drága fajta, tessék utána nézni. (Cerberus-három fejű kutya, Canis-kutya latinul) :D
2012. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nekem is amstaffom van és ugyan ez a helyzet felénk is , 50-60 cm amstaffnak mondott kutyák cirkálnak mindenütt az enyém meg kicsi hozzájuk képest ,és ami a legszebb fel sem tűnik nekik hogy az övék fejformája sem olyan mint egy staffi , bőven elég nekik hogy csikos és már is staff :D
2012. ápr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!