Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért hiszik minden korcsra...

Mért hiszik minden korcsra hogy pitbull?

Figyelt kérdés
Haveromnál voltam azt mondja nézzem meg a pitbullját hát ahogy láttam azt a kutyát.....majdnem sírtam.....És sokan képesek a korcs kutyájukkal feszíteni az utcán és ha valaki megkérdi milyen kutya akkor arra rávágja hogy pitbull már idegesít hogy aki meg vesz egy normális pitbullt tenyésztőtől azt mondják rá hogy milyen kutya ez....mert amit láttam nagyobb volt meg hülyeségek...Égetik ezt a fajtát de így van a rottweiler meg a német juhászal is .

2012. ápr. 1. 18:27
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel Zebra :DDD de egy kicsit nem idegesítő amikor az ilyenek mennek az utcán és minden kisebb kutyára engedik?
2012. ápr. 3. 09:29
 32/33 anonim ***** válasza:
Csak 2 olyan volt itt a környékünkön, hogy ahogy írod, rá akarta engedni a b.romarcúja a kutyáját a mieinkre (a másik kutya törpe tacsi, így őt vagy taperolni akarják, vagy beszólogatnak, hogy minek a hörcsögöt/patkányt sétáltatni). Egyszer én vittem őket sétálni, akkor úgy meglepődött a gyerek, hogy a tacskó volt aki neki akart ugrani a kutyájának, hogy nem is szólt vissza amikor elkezdtem kiosztani. Azóta nem találkoztam vele szerencsére. A másik delikvenssel párom találkozott, neki ő mondta meg, hogy kettétöri ha még egyszer a közelünkbe mer jönni (hát nem egy kis darab ember, általában el is hiszik ha ilyeneket mond :D). Azóta szerencsére elkerülnek az ilyenek. Amúgy bízom a kutyáinkban és magamat sem úgy ismerem, hogy méterekkel arrébb sípolnék úristenkedve.
2012. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
De Szerintem ennek a keménykedésnek értelme sincs...Mert emberkedik a kutyájával meg minden de ha nekik szólna be egy nagyobb darab ember akkor már beszarnak ez ilyen a kutyákkal is.
2012. ápr. 6. 17:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!