Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Altatás után mennyi idő még...

Altatás után mennyi idő még helyreáll?

Figyelt kérdés

Fogkő leszedés +foghúzás volt neki 9 éves csivava. Kb.18.00kor végzett az orvos vagy kicsit előbb.

Még mindig olyan kómás, tudom fáj az ínye, de attól még nem kellene ,,dülöngénie´´. Jár, de csak ha nagyon nagyon muszáj, amúgy fekszik.

Mennyi ideig lehet még ilyen kómás?

Mennyi idő után kellene jól lennie?


2012. ápr. 3. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát valószínűleg még jó pár óráig biztos ilyen lesz, de lehet, hogy egész este. Holnap reggelre már jól lesz.

Ne aggódj, ez eltarthat egy darabig. Az én kutyámnak is volt és aznap elég kómás volt szinte végig.

2012. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen, nagyjából holnap reggelre fog teljesen kitisztulni. Ma már ne egyen, ne igyon, mert félre nyelhet. Esetleg az ujjadról nyalogasson egy kis vizet, ha szomjas.
2012. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm kicsit megnyugodtam, enni sem inni sem nem iszik, nem is akar, pedig finomat kínáltam neki de nem kért, biztos fáj az ínye.

Akkor tuti hogy ez normális hogy ilyen sokáig ´´kómás´´?????

Csak fekszik és nem akar mozogni.

2012. ápr. 3. 20:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem kér enni, lehet, hogy még nyelni se tudna. Másrészt semmi baja, csak még az altató hatása alatt van. Ha te be lennél altatózva, te is csak feküdnél és nem mozdulnál.
2012. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De hisz még csak alig több, mint 2 óra telt el, nincs miért aggódnod. Hagyd békén hagy aludjon nyugodtan, ne piszkáld, ne maceráld. Holnap reggelre bizos újra olyan lesz, mint azelőtt. Ha még nagyon kába akkor ne forszírozd az esti sétát se, max. egy gyors pisi a közelben, és vissza a helyére. Tiszta vízen kívül ne legyen más előtte, majd holnap eszik.
2012. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48 óra, mire teljesen kiürül az altató a szervezetéből. Vedd hozzá, hogy idősebb, kis méretű ebről van szó.
2012. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még mindig olyan lassú nem mozog ha leviszem sétálni akkor is csak lassan megy. Hányott és megy a hasa. Ez normális?
2012. ápr. 4. 14:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mint írtam, 48 óra, mire teljesen kiürül az altató. Csak e.ü. séták legyenek, hagy pihenni holnapig. Az én törpém altatás után 5 nappal jött rendbe úgy, hogy olyan legyen, mint azelőtt.
2012. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszi, akkor megnyugodok
2012. ápr. 4. 14:43
 10/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat mar jol van
2012. ápr. 6. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!