Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az altatás tényleg altatás?

Az altatás tényleg altatás?

Figyelt kérdés
Mert nekünk annak idején vmi idegmérget adott a doki amitől a kutya kimeredt, mondta is a doki h ne legyünk ott mert csúnya látvány mikor kimered mint a bak. Ez a szabványos "elaltatás"? Nem altatót vagy vmi hasonlót kéne adnia amitől békében elalszik?

2012. febr. 8. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először ad egy sima altatót neki atánna meg egy másik injekciót amitől végleg meghal....
2012. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először altató, utána méreg. Régen így volt, de javítsanak ki, ha ma már nem.
2012. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akkor ez a kimeredéses altatás nem szabályos?
2012. febr. 8. 17:38
 4/12 Akiteki ***** válasza:
Humánus orvos így csinálja. Nem hagyja szenvedni a kutyát, hanem először elaltatja.
2012. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pedig kértük is h minél kíméletesebb módszerrel csinálja...
2012. febr. 8. 17:47
 6/12 Akiteki ***** válasza:

Az már eleve fura, hogy ne legyetek ott.

Nem tudom milyen az a kimerevedéses altatás. Előbb-utóbb minden halott testnél beáll a hullamerevség, ez a nagyságától és a külső hőmérséklettől is függ. Olyan nincs, hogy rándul egyet és merev lesz.

Amikor az én kutyusomat el kellett altatni, végig simogattam a fejét, amíg lassan elaludt.

2012. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy meredt ki h nem kapott levegőt illetve megállt a szíve, nem a hullamervségre értettem a merevedést hanem haldoklás közben még élve kimered az idegméregtől.
2012. febr. 8. 17:54
 8/12 A kérdező kommentje:
A doki mondta h attól a szertől leállt a légzése v a szíve, nem tudom már melyik. De asszem a légzése.
2012. febr. 8. 17:55
 9/12 Akiteki ***** válasza:
Igen, így van. De hogy ez ne okozzon fájdalmat, előbb bead egy sima altatót.
2012. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Neked is kimeredt haldoklás közben?
2012. febr. 8. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!