Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a LUCKY DOG kutyaiskola?

Milyen a LUCKY DOG kutyaiskola?

Figyelt kérdés
Kívácsi lennék nekem tök szimpi, nekem is németjuhászom van munkavonalú, jó lenne vele kezdeni valamit!!

2012. ápr. 4. 14:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 4. 14:38
 2/14 A kérdező kommentje:
A K-99-et is kipróbálnám, úgy hallottam itt van először a városban ilyen vizsga
2012. ápr. 4. 14:40
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Kissé furcsa. Ráadásul a tüköriskolák (K99) jelentősen olcsóbbak...


Egyedül a kutyaovi olcsóbb itt, bár fura az ovi képek alapján, mert tükörsuliban el vannak engedve, ezeken a képeken meg hol el vannak engedve, hol pórázon van némelyik kutya, elég unszimpatikus...

2012. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]

köszi a válaszod!én facebookon találtam ezt a képt amit betettem, ez is kutyaovis. igazából az ár anyira szerintem nem gázos, más városba meg nem szeretnék kutyasuliba járni:)

2012. ápr. 4. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:45

Tudod, nem árt egy kiskutyának megtanulni a pórázt elviselni. A gazdának meg a kezelését.

2012. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Menj le egy napra és nézd meg mit csinálnak, beszélj a kiképzőkkel, gazdikkal. Nekem túl sokat nem mond a honlap, de a havi 6000Ft nem sok. Egy tüköriskola alaptanfolyama 50.000Ft...

Jogos amit az 5. válaszoló írt, meg kell tanulni kutyának-gazdának használni/elviselni a pórázt, egyáltalán nincs baj azokkal az iskolákkal (vagy ha van, akkor nem ebből fakad) ahol használják a pórázt.

2012. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg kell tanulnia elviselni a pórázt, ez elvileg még a kutyaoviban megtörténik! A továbbiakban viszont a zárt pályán felesleges, hacsak nem kifejezetten olyan feladatokat gyakorolnak, vagy épp pórázas engedelmességi vizsgára készülnek. ÖV-hez is kell a póráz. De az engedelmes és az ügyességi feladatokhoz nem.
2012. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Lucky-Dog rohadt jó suli az előítéletekkel ellentétben :)
2012. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lucky Dog. HOL?
2012. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy mindenki mást mond. És mivel ha valaki egy konkurens kutyaiskolába jár, mit fog mondani? Persze, hogy az övék jó. Próbálom nem elfogultsággal bírálni, szerintem az árak is az egekbe szöknek, az oldal leírásával ellentétben volt olyan tacskó, akinek ELEKTROMOS NYAKÖRVET ajánlottak, a többi kicsit energikus kutyának pedig rögtön szögest, hisz nehogy már húzzon, hadd fájjon neki. Szerintem keresd fel Miskolc többi kutyasuliját, pl. ott van a MEOE tag suli a Tesconál, illetve a Borsod Dogsport a Coránál. Előbbit nem nagyon ismerem, de jókat hallok róla, utóbbiról pedig tudok jókat mondani. Széleskörű skálán tudod kitapasztalni a kutyád mit szeret csinálni, flyballtól kezdve az örzővédőn át az agilityig mindent lehet csinálni. Ha pedig csak ki szeretnél menni megnézni, 10-12 óráig ingyenes rehabilitációs tréninget tartanak szocializáció szempontjából, barátkozós, futkározós összejövetel ingyen. Mondhatni kutyaovi 0-99 éves korig :)) Keresd fel a honlapokat, nézelődj, keresd fel a kutyáddal is, derítsd fel a terepet, hogy tudj választani. Sok sikert, és örömteli munkát.
2012. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!