Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a konzerv összetevői...

Milyen ez a konzerv összetevőit tekintve?

Figyelt kérdés

Összetétel: hús és állati származékok 30% (4% csirkehús, 4% bárányhús, 4% friss húst tartalmaz), válogatott gabonafélék, növényi fehérje kivonatok, növényi eredetű származékok, olajok és zsírok, ásványi anyagok.

Analitikai összetevők (%): fehérje 8, zsírtaratalom 5.5, szervetlen anyagok 3, nyersrost 0.4, nedvességtartalom 80


2012. ápr. 5. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, 80%-a víz, a maradék meg akármi lehet. A konzerv nem táplálék, hanem ízesítő a tápra meg nasi, illetve fogyókúrás kaja. Legalábbis én nyugodt szívvel veszem a teszkós konzervet is akár, abban sincs sokkal kevesebb értékes anyag, mint a prémium konzervben.
2012. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rotis_lány ***** válasza:

Ha már konzerv, akkor szerintem ne a fent említett pedigree-t vagy tescosat vedd, hanem pl ezt:

[link]


Ezzel legalább nem ártasz neki, nincs tele ízfokozóval, tartósítóval, egyéb mesterséges cuccokkal.

2012. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hús az rendben van,de az "állati származékok" olyan dolgok amit jobb ha nem tudsz!

Mindegy milyen márka az összes konzerv egy nagy kalap sz*rt ér,pontosan a 80% nedvesség tartalom miatt.

Akkor vegyél neki nyesedéket,fejet,nyakat,farhátat(nem drágább és legalább valódi)és etess mellé száraz tápot.

2012. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért vagy te is üzenetben kérdezősködős, de igen, akár macskakonzervet is vehetsz neki, annak is ugyanúgy víz a 80%-a.
2012. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó a konzerv. Egyik sem. Én prémium minőségű száraz kutyaeledelt adok, fűszermentes húslevessel leöntve. Imádják! :)
2012. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!