Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem egy 8hetes mopszom van....

Gabi001 kérdése:

Nekem egy 8hetes mopszom van. Azt mondták hogy száraz táppal is kell etetni, adtunk is neki de csak a nedves eledelt eszi meg. A vizet sem nagyon issza csak a tejet. Ez normális? Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem adsz neki tejet meg konzervet. Hidd el, meg fogja enni. Odaadod, ha nem eszi, akkor 15-20 perc múlva elveszed és majd megkapja következő étkezésnél. Nem fogja sokáig húzni.
2012. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy nem tehéntejjel itatod a kutyát?!

Nem kell neki, sem tej, sem konzerv. Ahogy az előző írta, esetleg egy kis langyos vízbe áztasd a tápot, hátha úgy jobban fogja szeretni, de ezt is csak pár napig.

2012. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jajj de irigyellek a mopszod miatt sok puszit küldök a drágának:)) Amúgy az első válaszadóval értek egyet én is ezt tartsd be ha válogatós a kutyusod! Milyen táppal eteted amúgy? Junior ugye? Royal caninnak a start tápja ilyenkor nagyon jó:)
2012. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először ne is hagyd ott 15 percig se, hanem amint elmegy a kajától messzebre, vedd el, és ne add vissza, csak a kövi etetésnél. Addig pedig ne kínálgasd. 4 nap után amint leteszed elé, be fogja zabálni az egészet. Csak kecsketejet ihat a kutya. A tenyésztőnél mit kapott?
2012. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg h egy kicsit beáztatod a tápot.Nekem ez bevállt.
2012. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell a konzerv meg a tej!Royal canin kölyöktáp vagy más prémium táp ami kölyköknek való és abból a napi adagot elosztod 5 felé és napi 5ször adsz neki enni.

Nekem olyan fura,hogy nem akarja megenni mert az én mopszom olyan mint a porszívó :D ami kaja azt befalná.A tenyésztő mivel etette?Mi kaptunk a megszokott kajájából is,de nem volt ilyen gondunk soha.

2012. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kurbi20 válasza:
Ez normális, de ne adj neki konzerv kaját mert azt szokja meg és többé nem eszik szárazat. Ugyanígy a víz. Majd egyszer csak megissza!
2012. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem is adnék kölyöknek tejet, és csak jó minőségű konzervet.kizárólag száraz tápon tartani egy olyan kölyköt ami két napja még csak tejet ivott nem szép dolog.fokozatosan kell átszoktatni a szárazabb,keményebb kajára.vagy főtt kaját adj neki,egy kis csirkehusi,rizzsel,tésztával, az az igazi.vagy nagyon jó minőségű táp,de nem egyből.és sok víz...semmi tej...
2012. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!