Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rovidszoru magyar vizsla...

A rovidszoru magyar vizsla telen megfagyna?

Figyelt kérdés
Most szeretnek 1 magyar vizslat .. es nagyon foglalkoztat a kerdes hogy valami baja lehet majd ? Mert nem tarthatom lakasban csak az udvaron.
2012. ápr. 10. 15:38
1 2
 11/13 anonim válasza:

Télen a magyar vizsla kint az udvaron 40% hogy megbírja egészségesen.

Nekem a mostani télen csont soványra lefogyott, nem bírta meg a -20 -25 fokot(Erdély).

Sikerült megoldanom, de szerintem amikor hideg van, akkor biztosíts számára meleg helyet, ahol legalább +15 fok van.

2012. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Magyar vizslám van. Udvaron tartom, télen is ott tartottam. Jelentem nem fagyott meg. Igaz tisztességes szigetelt kutyaólat kapott és a nagy hidegben /-10 fok alatt/ beengedtem a kazánházba, de nem mindig akart bemenni.
2012. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Magyar vizslám van. Udvaron tartom, télen is ott tartottam. Jelentem nem fagyott meg. Igaz tisztességes szigetelt kutyaólat kapott és a nagy hidegben /-10 fok alatt/ beengedtem a kazánházba, de nem mindig akart bemenni. Kutyaólat férjem készítette, nem volt túl drága. Két réteg Osb lap közte hungarocellal. A hungarocellt úgy kaptuk, hulladék lett volna /Tv. mosósgép stb csomagolóanyaga.
2012. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!