Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12-éves vagyok fiú szerintetek...

Dániel123 kérdése:

12-éves vagyok fiú szerintetek nem ciki ha a kutyám sétáltatom?

Figyelt kérdés
A kutyám keverék de nagyon szép is egybe

2012. ápr. 10. 18:18
1 2
 11/14 anonim válasza:
18:31-es, jaaa :D
2012. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért elég nagy tér van neki!!
2012. ápr. 10. 18:43
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

27 éves lány vagyok, és imádom azokat a srácokat, akik kutyát, vagy bármilyen más állatot tartanak! A tegnap esti sétánál, 3 srác jött velünk szembe, és 1 csivavát sétáltattak :D Szerintem az sem ciki, hanem jópofa és aranyos.

Ma meg leült mellém egy bőrkabátos, bakancsos, lófarkas rocker srác a metrón, és lerakott a lába mellé 2 csomagot. Egyszer csak nyávogás...a srác előrehajolt, és akkor láttam, hogy cicahordozó. Kivett egy vörös macskát, az ölébe tette, és a cica ott aludt egészen a végállomásig:)

Hát én minden srácba szerelmes leszek, aki szereti az állatokat:) Egyáltalán nem ciki, legyél büszke rá, hogy szereted a kutyádat!

2012. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, még akkor sem, ha nem szép a kutya. Amikor pesten laktam az éjszakai járaton egyszer egy srácnak patkány volt a vállán:) Amikor elkezdtem törpe cochinokkal foglalkozni volt, hogy a kezemben vittem haza a tojót az utca végéről, megnéztek elég sokan, de én nem tartottam cikinek.
2012. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!