Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is ciki ha pórázon...

Szerintetek is ciki ha pórázon sétáltatom a keverék kutyámat?

Figyelt kérdés
Egy kis városban élek,és itt elég furcsán néznek rám mikor elviszem sétálni a keverék kutyusomat.De szerintem minden kutya kutya,lehet az keverék vagy fajtiszta,és szerintem mindegyiknek ugyanúgy kijár a sétáltatás.Nektek mi a véleményetek erről?Szerintetek is csak a fajtiszta kutyákat kell sétáltatni?
2010. júl. 6. 15:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki ha valaki ezért furcsán néz rád:S
2010. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg sz-rd le, hogy ki mit gondol, ha szerintük ez cink, akkor velük van a baj.Amúgy én láttam már olyat, aki a macskáját sétáltatta pórázon :O :D
2010. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veled baj van ha ilyen eszedbe jut. Valaki mindig meg fog szólni, mert zavarják a kutyák de ettől még minden kutyának kell séta.
2010. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz senki "ferde szemével" :))). Én a cicámat viszem le, most már kezdik megszokni a látványt :))), bár inkább érdeklődést kelt, mint megütközést.
2010. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán NEM ciki. Ez kb olyan, hogy minden ember egyenjogú, akkor a kutyák miért ne lehetnének azok?
2010. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom h hol élsz, de akik ilyet mondanak vagy megvetnek emiatt azok sznob bunkók! Nálunk minden kutya ugyanolyan szeretetet kap, sőt olyan is van aki kifejezetten a keverék kutyákra utazik, mert az a teóriája h azok nem olyan betegesek. Én speciel igazat adok neki ebben! :) Nekem shih-tzu-m van, de állandóan beteg. A mamáméknak pumi-uszkár keverékük van és mindenki szerint egy csodaszép kutya.

Ne törődj az ilyenekkel, legyél büszke rá h te megmentettél egy kutyát aki nem a menhelyen végezte!

20/L

2010. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen kutyát lehet sétáltatni!Ha valaki szemében csak a fajtiszta kutya számít,az nem is az állatokat szereti,csak a státusz szimbólumot.Lásd hírességek csivavával!
2010. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom. A keverék kutyát is sétáltatni kell, pont annyit, amennyire igénye van, de legalább naponta egyszer. Nem tudom ki tömi hülyeségekkel a fejed, de ne higyj neki.
2010. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki! Aki ezt gondolja az egy idióta -.-" Nyugodtan sétáltasd csak a kutyádat neki is kell a mozgás függetlenül a fajtájától. A mi utcánkban én vagyok az egyetlen aki rendszeresen sétáltatja a kutyáját és félnek tőlünk ^^ (vagyis hogy Démontól félnek ^^) pedig okuk nincs rá mert nem csinált semmi rosszat a kutya. (Kaukázusi juhász az apja,az anyja meg keverék....én is megilyednék tőle)

Én azt mondom sz@rd le magasról az előítéleteket meg hogy mindenki másnak fajtatiszta a kutyája. Te szereted a kutyádat ő szeret téged a többieknek meg akinek ez nem tettszik fulladjanak meg ^^ :P

2010. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
69%

Elmondom neked, hogy mi a ciki. Szerintem ciki olyan elfajzott korcs állatokat, mint például az angol bulldog ami még szaporodni sem képes magától fajtisztának nevezni és előnyben részesíteni. Ami még ciki kutyát csak azért nem sétáltatni, mert a drága gazdi szégyelli a szegény állatot.

Ez a kérdés egyébként kb olyan, hogy "Ciki egy göndörhajú gyereket szoptatni, mert most az egyenes a trendi?"

2010. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!