Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan aki Update...

Van itt olyan aki Update kutyakajával eteti a kutyusát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
már olyan is van? XD
2012. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen van :)nem fogyi kaja..:D hanem 70%hústartalmú, és egészségesebb, nincs tele ízfokozóval stb... érdekelne, hogy van e olyan vki itt, aki azt ad a kutyusának enni :)
2012. ápr. 10. 20:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki is jött már? Azt tudom, hogy bejelentette, hogy kifejleszti.


Nézd, én nem utálom se Norbit se a módszerét, sőt alapjaiban jó a rendszer, nincs is benne semmi új, csak ő szájbarágósan adta oda a népeknek, hogy biztosan ne tudják elrontani. Addig ameddig arról szólt, hogy meglévő termékeket osztott be, nem is volt vele baj, de aztán elkezdte kifejlesztgetni a saját termékeit, és hirtelen, ami azelőtt 1-es kód volt, változatlan összetevők mellett 3-as kódú lett, amint kijött az ő saját verziója? Kicsit érdekes. Ráadásul sok terméke olyan, hogy kisebb fajta lepedőnyi összetevő van benne, nagyon bizarr cuccok, és nagyon szép és jó, de nem tudod milyen hatása lesz 20 év múlva. Elvégre mindennel a világot váltottuk meg, aztán évek múlva jöttünk rá, hogy ja ez az édesítő rákkeltő, az az aroma, memória zavarokhoz vezet stb.


Rendes, hagyományos, normális ételekkel is szépen lehet fogyni és alakot tartani, csak jól kell összerakni, nem kellenek hozzá az update márkás valamik.


A kutyakajára rátérve. Ebben sincs semmi új! Nem ő találta ki! A szuper prémium, nagy állat eledel gyártók termékei tökéletes arányban tartalmaznak mindent, amire a kutyának szüksége van, megfelelő minőségű alapanyagokból, hosszú évek fejlesztgetéseinek eredményeként, a különféle méretek, igények, betegségek figyelembe vételével!


Lehet, hogy én magam megeszek időnként valami update kaját, de az állataimnak én nem merném adni, tekintve, hogy azt és csak is azt eszik, éveken keresztül. Megmondom őszintén én félteném egy mezei update norbi csodaösszetevőitől.


Szuper prémium tápot kell neki venni, orijent, acanát mondjuk, amiből tényleg annyit kell neki adni, ami a zsákon van, ha nagy zsákkal veszel, akkor nagyon jó ára van kilónként és minden benne van, ami kell egy állatnak és semmi egyéb nincs benne. Sem töltő anyag, ami nem szívódik fel és akkor nem hízlal, sem olyan édesítő, ami miatt, ha kicsit többet eszel belőle hasmenést kapsz, sem semmi egyéb, csak, ami kell, de abból a legjobb.

2012. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ. igazából olyan emberrel szeretnék beszálni, aki ilyet ad a kutyijának :)
2012. ápr. 10. 21:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


Nem etetem Update-tel a kutyáimat, de én sem ennék soha abból a cuccból.


Schobert Norbi egy celeb, aki normálisan a magyar nyelvet sem tudja használni, nemhogy szuperdiétás ételeket kifejleszteni.

A gasztrokémia kicsit bonyolultabb dolog annál.


Jogilag megoldották szépen a dolgot.


Nem akarlak elkeseríteni, de édesapám újságíró-riporter, elég jó rálátása van az ilyesmire.

Az Update egy átverés.

Norbi felvásárolja a maradékokat a tejiparon át a húsiparig mindenhonnan, és azokat adja el Update csomagolásban.

Fantasztikus.


Innentől szerintem a kutyus a Tesco gazdaságos táppal is jobban jár, de legalábbis nem rosszabbul.


Ha nem tudod megfizetni a kutyádnak a normális tápokat, akkor az Aldiban kaphatsz Romeo nevű tápot, ár-érték arányban olcsó kategóriában ez a legjobb.


Amúgy amit az előttem író javasolt, az a tuti.

Acana, Happy dog, erős középkategóriások.

ha hobbicélra van a kutya, az tökéletes táp.


ja, meg azért megnézném, milyen 70% hús az...

Tudod, mi az? Amit a hentesnél 100 ft/kiló megkapsz sz.r zsíros-porcogós nyesedék. Maximum.

Kis csirkecsőr meg köröm adja meg a szaftját...:P



Nem kell ám minden hülyeséget bevenni!

2012. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem tanácsra van szükségem:) de azért köszi ... hanem olyan valaki aki ilyet ad a kutyájának..dde ezek szerint ilyen nincs..mer mindenki elítéli.. :S
2012. ápr. 10. 23:37
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A neten még mindig csak arról van szó, hogy majd kifejleszti, de még arról nem találtam semmit, hogy ki is jött, pedig mindennek hatalmas hírverést szoktak csinálni.


Én most nem azért mondom, de mire vagy konkrétan kíváncsi? Leírtuk itt neked, hogy amit leírtál, hogy 70% fehérje tartalom, meg nincs ízfokozó stb. hosszú évek óta már réges rég igaz a szuperprémium eledelekre, sőt még jobb dolgokra is igaz, és még azt is elmondom neked, hogy pl. a kutyáknak igen is szüksége van szénhidrátra, nem is kevésre, szóval a sok fehérje és semmi más a tápba inkább a macskáknak megfelelő, mert az ő szervezetük tényleg arra van ráállva, a kutyáké meg nem. 70% fehérje egy kutyának nagyon sok!


Kicsit bonyolultabb kifejleszteni egy olyan eledelt, ami tökéletes arra, hogy egész életében csak azt egye, mint meglovagolni azt, hogy na, adjunk nekik zero szénhidrátot és akkor nem lesznek dagadtak.

Ha azért érdekel, mert jót akarsz a kutyádnak, akkor olvasgass utána a kutya tápanyag igényének, nézegess meg szuperprémium táp leírásokat, nézz át olyan webáruházakat, mint pl. a webkutya.hu stb. Én óvaintenélek ettől a norbi kutyatáptól.


Már csak azért is, mert, ha csak kicsit is hasonló (lesz) az emberi termékeihez, akkor nagyon ki fogsz szúrni a kutyával, mert, ha teszem azt emésztési panaszai lesznek, vagy vesebeteg lesz és nem eheti tovább az update tápot, akkor mivel a remek adalékoknak, meg az áthalad, de nem hasznosul, ha mégis sokat eszel, akkor megfosat összetevőknek köszönhetően nem hízott el a kutya, akkor érdekes lesz kényszerből hirtelen átállni a normális dolgokra.

2012. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hmmm látom nem értitek! Nekem olyan emberke kell aki napi szinten ilyen kaját ad a kutyájának.. nem tanácsra van szükségem! amúgy igen, már jó pár hónapja forgalomban van ez a kutyakaja!
2012. ápr. 11. 13:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Van egy magyar tápcsalád, a Mega menü, ami hasonlóan magas fehérjetartalommal bír és nagyon olcsó. Tenyésztők is adják a kutyáiknak, sok jót hallottam róla, én is ki fogom próbálni. Én inkább ezt javaslom neked, az Update-ben a reklámot fizeted meg csak...
2012. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

:) nagyon kedves, hogy ötleteket adtok!

De valóban nem erre lenne szükségem, hanem egy olyan személyre aki..már párx leírtam!

2012. ápr. 11. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!