Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehérvári kutyasétáltatási...

Fehérvári kutyasétáltatási lehetőségek? Mik a tapasztalaitok? Milyen kutyátok van? Milyen időpontban jártok le?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek kutysétáltató helyet és nem talalok sehol. Néha belebotlok egy kissebb csoportokba de legtöbbször még játék sem jön létre mert erre fele mindenhol kistestű kutyák vannak nekem nagy van és egyfojtában azt hallgatom hogy fogjam vissza a kutyámat mert szegény kicsik megrémülnek meg hogy ekkora kutyát nem is lehetne elengedni stb... (amúgy gáz utca közelében lakom)
2012. ápr. 10. 20:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Elég híre a városba Tamásnak színhibás a szentem
2012. ápr. 10. 22:23
 12/25 A kérdező kommentje:
Szoktam vinni az ősz utcába is de néha verekedésbe torkollik és nem az én hibámból
2012. ápr. 10. 22:24
 13/25 A kérdező kommentje:
Még sosem láttalak titeket pedig elég sűrün járok arra fele.
2012. ápr. 10. 22:27
 14/25 anonim ***** válasza:

Én viszont így már tudom kik vagytok :) nagyon ritkán ki szoktam vinni oda, de nagyon sok a kutya kint, így tényleg csak nagyon ritkán.

Pár hete Katával sétáltunk (talán őt ismered, tibeti spániel kutyusa van, Sisinek hívják) és Tamás pont átszaladt az úton hozzánk, akkor épp kint voltatok az Ősz utcában. Összeszagoltak Joeyval :)

2012. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
nem emlékszem rá mert sokmindenkihez oda megy erről nem bírom lenevelni. Úristen biztos hülyén néztem ki ahogy ordítozok szegénnyel :)
2012. ápr. 10. 22:42
 16/25 A kérdező kommentje:
egy-két napja nem jártam arra mert tényleg elég sok a kutya és néha baj is szokott belőle lenni....
2012. ápr. 10. 22:44
 17/25 anonim ***** válasza:
60%

Hát messziről hallottunk az biztos :D

Tamás mennyire domináns? Ha nem agresszív, akkor én benne vagyok, hogy keressünk valami helyet a lurkóknak :)


Itt az én kis Joey-m, talán így beugrik :)


[link]

2012. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mi tényleg ritkán megyünk oda hozzájuk, talán 2 hetente 1x. Nekünk is volt problémánk, szintén nem Joey hibájából. Van egy-két kutyus, akivel jól elvan, de amikor megérkeznek a többiek, sokszor inkább jónak látom továbbmenni...
2012. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Kicsit sem domináns csak kíváncsi mindig a játék az első azonnal játszó póz meg farok csóva...
2012. ápr. 10. 22:53
 20/25 A kérdező kommentje:
Én is benne vagyok. Amúgy nagyon szép a kutyád.
2012. ápr. 10. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!