Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet szeretni a kutyákon?

Mit lehet szeretni a kutyákon?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem őket!
2009. jún. 18. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted úgyis hiába magyaráznánk.
2009. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szépek (persze a tenyésztés során nem agyonnyomorított fajták)

okosak

hűségesebbek, mint bármelyik ember, és tényleg feltétlenül szeretik a gazdájukat

Csak tudni kell az ő nyelvükön kommunikálni

2009. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Azt hogy vannak:)Sajnálom hogy így gondolod.. Sztem nem lehet egy életet teljesnek nevezni kutya nélkül. Nem tudod mit veszítesz.
2009. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
bántottak, vagy miért utálod őket? de remélem nem vagy állatkínzó barbár "ember"
2009. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy milyen egy kutya, mert a nevelőapám idehozott egy rotweilert meg egy amstaffot, anyámnak meg van egy tibeti terrierje, de én nem szeretem őket. Persze sosem bántanám őket, de nem értem mit lehet rajtuk szeretni.
2009. jún. 18. 14:01
 6/18 anonim ***** válasza:
99%

A kutya egy csodálatos lény.Feltétel nélkül szeret minden hibáddal együtt!Négy lábon járó szőrös szeretet!

Személy szerint nem tudnám elképzelni az életem nélküle.

2009. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
99%

nem baj az hogy nem szereted...van aki kígyókat tart, van aki pókot, van aki kutyát...


Nem gond ha valaki nem szereti, csak akkor ne tartson! Nincs annál rosszabb mint mikor egy nem kutyabarát kutyát tart :S

2009. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szeretem a kutyákat. Oké, úgy megnézek egy-egy szebb kutyát, de ennyi. Szerintem akik össze-vissza símogatják, ne'adj Isten puszilgatják a kutyákat, úgy viselkednek velük, mintha emberek lennének, azoknak valamilyen pszichológiai problémájuk, szeretetéhségük van, amit nem bírnak normál emberi kapcsolatokban kielégíteni.
2009. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg annak van problémája aki ugy gondolja mint az utolsó.. már megbocsáss de te nem vagy normális : D h lehet ilyet mondani hogy "mintha emberek lennének"?

szerintem az emberek semmivel sem érnek többet az állatoknál._.

2009. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Én szívesebben élek együtt egy kutyával, aki néha rosszalkodik meg nem elég szófogadó, mint egy ffi-vel aki papucs...
2009. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!