Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztésre szeretnék venni...

Tenyésztésre szeretnék venni egy kutyust, a szivem vagy az eszem szerint döntsek?

Figyelt kérdés
A tenyésztő azt mondja h az a kiskutya nem valószínű h jó lesz tenyésztésre amelyiket kinéztem, de nekem ő tetszik jellemileg és küllemileg is a legjobban.
2012. ápr. 14. 20:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
Melyik kennel a Tiéd? Bejegyzett kutyatenyésztő vagy? Vagy egy újabb szaporító lép színre a személyedben?
2012. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok tenyésztő, tenyésztésre keresek kutyust.
2012. ápr. 14. 20:45
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
ha rám hallgatsz válaszd aki tetszik és ivartalanítsd,ne akarj szaporítani akár lenne törzskönyve a kicsiknek akár nem..ehhez rengeteg szűrés is kell,felmenőktől is stb plusz a hasznod egyenlő a nullával,ha ez kecsegtet esetleg..
2012. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
hallgass a szívedre és vedd meg a kutyát. maximum később kezdessz tenyészteni.Én is csak a negyedikkel kezdtem el, az volt elég jó hozzá.
2012. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mindenképpen tenyésztésre veszem.
2012. ápr. 14. 20:48
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Én a szivemre hallgatnék:) utánna a szivem szakadna meg, ha nem őt választanám:)
2012. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%
ne tenyéssz feleslegesen! A tenyésztő szeritnem jobban ért hozzá mint te! Ha ő nem találja helyesnek a tovább tenyésztést, akkor szerintem ne használd ki!
2012. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen nekem ő lesz a 3. és remélem ő elég jó lesz, mindegyiknek meg volt már mindene, de a tüzelés előtt visszaléptem, mindig jobbat keresek.
2012. ápr. 14. 20:50
 9/28 anonim ***** válasza:
16%
Max nem vele tenyésztenél, de a mostani leirásból eléggé "pénzes" vagy.... nem a kutya érdekeit néznéd... ilyen tenyésztő nem kell!!!
2012. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A kiskutya magasan a legjobb az alomból, csak lehetséges h előreharapása lesz, de még nem biztos, és a tenyésztő a biztosra akar menni, ezért nem őt ajánlja.
2012. ápr. 14. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!