Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok szaporítótól...

Tapasztalatok szaporítótól kapott/vett kutyákról?

Figyelt kérdés
Betegesebbek, mint a tenyésztőtől vettek?
2012. ápr. 15. 13:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem lesz semmi gond a kutyáddal ha normális helyről veszed és nem egy agyonelletett szukától származó kölyköt aminek nincsen meg egyik oltása sem és életébe nem volt féreghajtva és a pénzért össze vissza elleti a szukát.
2012. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért nem fogadsz inkább örökbe? max a kutya beagle nek fog kinézni de lehet beteges lesz vagy személyiségében köze nem lesz a fajtához... ennyi erővel simán örökbe fogadhatnál mint, hogy pénzt adj egy olyan kutyáért ami keveréknek minősül, nincs semmi garancia az egészségére. Soha nemértettem, hogy ha valaki szeret egy fajtát miért támogatja azokat akik tönkreteszik azt
2012. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

1. Nincs pénzem arra, h tenyésztőtől vegyek kutyát.

2. Menhelyen nincs KÖLYÖK BEAGLE, csak 4-5 évesek...

2012. ápr. 15. 14:08
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

bocsi de ezek nem érvek... én 14 éves koromtól akartam kutyát és 2 nyáron át dolgoztam csak a kutya áráért... 16 évesen meg is tudtam venni most 7 éves és tökéletesen egészséges a kutyám.


Így se beaglet veszel csak valami olyat ami annak néz ki a menhelyeken pedig kölykök is vannak amik hasonlíthatnak egy fajtára

2012. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Akkor itt a rossz példa. Én szaporítótól vettem shih-tzut a nő már megszabadult tőle 6 hetesen nekem passzolta. Persze 0% shih-tzu van benne kaptam egy valami pincsi szerű kiskutyát aki olyan ideggyenge hogy ha már kicsit felemelem a hangomat,mittudomén pédlaként háborgok a tv-n mondjuk, berohan az ágy alá és ott remeg fél óráig. Egyedül hagyom itthon akkor is az neki a világvége már. Amúgy teljesen falkavezérnek tekint,erős tiszteletet mutat felém de rettentően ideggyenge. Barátnőm is szaporítótól vett kutyát arra ha rászólsz összepisilja magát..

Plusz rettentő beteges a kutyám,első évben kb 8-10x voltukn dokinál különböző bajokkal..

Nagyon szeretem Lüszit tényleg a mindenem ez a kiskutya de ezektől eltekintve soha nem vennék többet szaporítótól kutyát! Nincsenek meg a szűrései ,csak a pénz hajtja őket(30 ezer ft volt Lüszi) és szarnak amúgy bele mindenbe..Utána meg hiába reklamálsz, letagad mindent! Én ezentúl csak törzskönyves vagy menhelyi kutyát fogadok majd örökbe,ha nem albérletbe leszek!

2012. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ezek csak kifogások.

Ha nagyon akarnál egy fajtatiszta kutyust, akkor küzdenél érte. Egy kutyavásárlás nem arról szól, hogy 'most

2012. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem ment át az előbb.

Bocsi, de ezek csak kifogások.

Ha nagyon akarnál egy fajtatiszta kutyust, akkor küzdenél érte. Egy kutyavásárlás nem arról szól, hogy 'most azonnal olcsó, fajtatiszta, kölyök kutyát akarok'.

Ha valóban fajtatiszta kutyát akarsz, akkor azért küzdeni kell.

Én is sok mindent szeretnék, ha nincs rá pénzem, akkor gyűjtögetek, de nem érem be a 'sz@rral'. Ja és nem támogatom a szaporítókat, így nem teszek kárt a kedvenc fajtámban.

2012. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
ha mobiltelefont akarok se a kínai piacra megyek ki hanem gyűjtök rá még egy kis pénzt...nem értem egy kutya aki a társad lesz miért nem érdemel meg ennyit
2012. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Úristen... Most tényleg ennyi eszed van? Tudod a hátrányát az egésznek, akkor miért kockáztatsz? Gondolod, ha nincs pénzed tenyésztőtől venni egy kutyát, akkor az állatorvosi költségekre lesz majd pénzed? Egyébként is a beagle, nem olyan drága kutya, simán vehetnél már 50ezerért. A szaporítótól vett kutyát meg mennyiért fogod elhozni? 20ezer? Annál olcsóbban nem adnak ők se mert akkor nincs haszon. Ha csak nem a nyakán maradt akkor utánad dobják már 7 ezerért is... Majd lesz arra pénzed, hogy a beagleknél előjövő szemműtétet fizesd? Mert nem szűrik a kutyát ilyenekre, csak a tenyésztőnél! Az olyan min 20ezer... (és csak az egyik szeme!)

Kicsit utána nézhetnél, hogy mit vállalsz magadra..

2012. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Rengeteg 1 év körüli beagle kutyus van menhelyeken, csak kettőt kéne kattintani, hogy rájuk találj!

2012. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!