Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta?

Szerintetek fajtatiszta?

Figyelt kérdés

Kaptam a szomszédomtól egy német juhász kutyát aki most 9 hónapos. Vittük állatorvoshoz az állatorvos rögtön a törzs könyvét kérte, mi mondtuk hogy olyan neki nincs és nagyon csodálkozva nézett.

Ha tényleg fajta tiszta azt honnan lehet megtudni?

Mutatok egy pár képet róla:


[link]


[link]


[link]


[link]


Válaszokat előre is köszönöm! :)


2012. ápr. 17. 21:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy gyönyörű németjuci! Nekem is van, bicolor. De az egy nagy baromság, hogy meg kell várni az egy éves kort. A régimódi orvosok szövege, olvass utána! Mi most visszük 4 hónaposan ivartalanítani. Ilyenkor még kölyök korban sokkal könnyebben felépül!
2012. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű kutya. Hivatalosan akkor számít német juhásznak, ha van törzskönyve, de biztos vagyok benne, hogy az ő felmenői között csak német juhászok vannak már régóta. Am nekem is van egy német juhászom.
2012. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép kutya, bár nem vagyok német juhász szakértő. Ha már úgy is autóztatjátok a kutyust menjetek Debrecenbe a Pavlov kutyája állatkórházba, mert nagyon korszerű technikával műt a doki. Nálunk gyakorlatilag nem is volt lábadozási idő és minél fiatalabb a kutya, annál gyorsabba és szebben forr össze a sebe.
2012. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
54%

Én várnék az ivartalanítással 2 éves koráig, amíg kifejlődik rendesen, mert ha túl fiatalon herélik megnyúlik, az alkata szukás lesz, elveszíti az erőteljes kan formáját. Mielőtt még valaki lehurrogna, tapasztalatból nem ajánlom! Itt is írják, hogy a csontok hosszabbra nőnek:

[link]

2012. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
61%
Teljes mértékben ivartalanítás párti vagyok, de én is várnék 1-1,5 éves korig vele. De tiszteletben tartom a gazdi döntését.
2012. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
96%

Végre nem egy nyomott seggű juci! Gyönyörű!


De abban igazuk van, h a teljes fajtatisztaságot csak és kizárólag törzskönyvvel lehetne bizonyítani.

De tojjál rá, szeresd nagyon, ritka szép kutty!

2012. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
64%

Úgy látom, mi baromi sz@r emberek vagyunk, mivel várnánk 1 éves korig... (Én várnék, leírtam a saját véleményem és hozzátettem, hogy mindenkinek a saját dolga).

Mellékesen jegyzem meg: nemhogy örülnének az 'ivartalanítás-függők', hogy az ivartalanítást javasolta szinte mindenki...

2012. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
26%
Ha van törzskönyve, fajtatiszta, ha nincs "keverék".
2012. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
ne szivd mellre. most mindenki rohan ivartalanitani lassan már a 8 hetes kiskutyát, addig amig egy ujabb tanulmány be nem bizonyitja, hogy teljes mértékben gátolja az állat fejlődését. Aztán akik most ennyire harsognak, majd utána jönnek azzal, hogy uristen, egy kölyökkutyát altatni meg miegymás. 2 évesen azt mondom normális, mert nem tenyészkutya, betegségmegelőző, stb. De kölyökkorban, amig ki be nem érik teljesen, könyörgöm MINEK??????????
2012. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

igen aranyos és szép kutya!

Én annak gondolom egyébként.

2012. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!