Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes házban tartott kutyát...

Kertes házban tartott kutyát hányszor viszitek sétálni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 08:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Minden nap, olyan másfél órát.
2009. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Én soha. Egész nap kint szaladgálnak, meg játszani is a kertben szoktam velük. Nálunk az utcában sok a kóbor kutya, talán ezért is alakult így, nem szeretném, ha valamelyikükkel összetűzés lenne. Így is iszonyat sokat mozognak, egész nap rohangásznak. :D (westiek)
2009. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

én első.

A kutyát nem csak (a kertes házban tartott kutyát elsősorban nem) a mozgás miatt viszi az ember sétálni. Az utcán, erdőben, parkban idegen szagokkal találkozik, idegen emberekkel, idegen kutyákkal. Ez neki mind kaland, az unalmas, jólismert kert helyett.

Az én kutyáim a sétánál nem is rohangálnak, de rengeteget szaglásznak, nyomokat követnek, és amikor látják, hogy új hely felé megyünk, akkor láthatóan nagyon fel vannak dobódva. Nekik ez a napi unalom megtörése.

2009. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Én napi 2-2 és fél órát szoktam sétáltatni. A kutyámnak ez a nap fénypontja, minden sétát nagyon élvez és ez nem csak neki jó, hanem a gazdájának is.
2009. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem is tudom naponta vinni, de minden hétvégén megyünk úszni, vagy kirándulni. hétközben meg akkor megyünk amikor időnk van rá, de általában két naponta sétálunk kb 1 órát.
2009. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
mi kertes házba lakunk és nem szokom a kutyámat sétálni
2009. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
nem szokunk sétálni...
2009. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

2. vagyok. Köszönöm a lepontozásokat. Igen, biztosan jobb lenne, ha elmennék velük sétálni, és az egyik kóbor kutya megtámadná őket. Én szeretem a kutyáimat, naponta 1-1,5 órát játszom velük, de kockáztatni nem akarok. Arról nem is beszélve, hogy 3 hónapos babám van, és kicsit nehéz lenne babakocsival 2 kutyával sétálni,főleg, ha jön egy kóbor kutya, és ránk támad, akkor a kisbabám is veszélybe kerülhet.

Aki lepontozott, az gondolkozzon egy kicsit előtte. Néha jobb, ha a kutyussal a hatalmas kertünkbe sétálunk, játszunk biztonságban, minthogy egy esetleges kutya támadásnak kitegyük magunkat.

2009. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

2. válaszoló, akkor ülj be az autóba (ha van), és vidd a kutyákat biztonságos helyre sétálni.

Én napi 1x viszem őket, egyenként, kb. 1 órára. Ha esik az eső csak akkor nem megyünk.

2009. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
1nap/1 séta (30 perc)
2009. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!