Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ott hagyjuk vagy hozzuk el?...

Ott hagyjuk vagy hozzuk el? Nagyon sajnálom, és szívem szerint elhoznám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk el anyóséktól. Jelenleg tesómékkal lakunk közös albérletbe, amíg nem tudjuk felújítani másik házunkat, amibe mehetünk.. Decemberbe vettünk egy 5 hetes csivavát.. Elhoztuk magunkkal, de visszakellett vinni, mert szegénnyel nem tudtunk annyit foglalkozni, mert nővérem kutyája állandóan ugrált rá, és én személy szerint féltem, hogy megkapja vagy akármi.. Hozzánk se tudom kihozni, mert a mi kutyánk meg nem tud elviselni másik kutyát.. Annyira sajnálom szegényt, elhoznám, és azt akarom, hogy velünk legyen, de kb kilátástalan a helyzet.. Most egész nap cipeljem magammal mindenhova? Nem akarom nekik ott hagyni.. Ez volt az első kutyus, amit kaptam, és amit tényleg szerettem.. :(
2012. ápr. 18. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
5 hetes csivavát. Innentől én nem is olvasom tovább.
2012. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Két kutya összeszoktatása nem a világ vége. Rakjátok rendbe a két kutyát, mindkettőt neveljétek meg, a csivit ne féltsd annyira, tud neki lenni nagy pofája, ha arról van szó :-) Ez lenne a megoldás!
2012. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Minek is kellett az a kutya, ha egyetlen meglévő kutyátok sem fogadja el?

Ha ott, ahol maradna, egyedüli és jó helye van, maradjon csak ott.

2012. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szaporítós kutya. Ha már szarul kezdődött az élete, akkor legalább a folytatás legyen jobb. Szerencsétlen nem tehet róla, csak a hülye emberek. Egy felelős gazdi kell neki, aki kiáll érte és kutyaként neveli.
2012. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ott se egyedüli kutya.. Csak ott épp egész nap a házba zárják. Mióta ott van, tiszta agresszív lett, mert hugica állandóan idegesíti, és harap is..


Csak anyuméknál nem fogadja el a kutya. Tesómnál inkább játszani akarna vele szerintem, csak hát azért nagytestű kutya, és féltem, hogy odakap neki vagy akármi.

2012. ápr. 18. 15:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Most minden is, hogy szapórítótol van. A lehordás most nem segíta a kérdezőn, sem a kutyán. Én elhoznám, és rendezném a két kutya helyzetét. Mostmár felelőséggel tartool érte, meg kell oldani a vele járó problémákat. És élvezni, hogy vele vagy, nem pedig teherként tekinteni rá. Ha elhozod, mindenképpen változtatni kell a 'most egésznap cipeljem mindenhova?' ozzáállásodon
2012. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
mert ha érzi rajtad, hogy csak teher neked, nem lesz boldog élete, tekintve a gyenge idegrendszerét...
2012. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

2. és 6os. köszönöm, hogy végre a kérdésre kaptam választ..


Tudtam, hogy belefognak kötni ebbe az 5 hetes dologba. Mi sem úgy terveztük.. De hál Istennek, semmi baja nem lett kutyusnak, okos és értelmes.


Még egy kérdés.. Most lesz egy hónapja, hogy eljöttünk.. Abból sajnos kb csak 1 hetet volt nálunk a kutyus.. Szerintetek jobban kötődik már oda? :( Vagy ez egy hülyeség?

2012. ápr. 18. 15:30
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem a kutyust, és nem tekintek rá teherként. Nagyon sz*r a hangulatom, hogy nincs velem. Én mondtam ezt mindenkinek, hogy akkor inkább cipelem magammal, de velem legyen. Lehet, hogy máshogy jött le.. Elnézést..
2012. ápr. 18. 15:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csak össze van zavarodva. Hozzád fog kötődni, ha törődsz vele. Vágj bele türelemmel, szeretettel és következetes neveléssel. Csak méretre kicsi, ugyanolyan kutya, mint a nagyobb társai, ugyanúgy kell nevelni. Ha nagyobb kutyával lakik együtt, akkor jófej, vagány kiskutya válhat belőle.
2012. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!