Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így átverhetem a légitárságot?...

Így átverhetem a légitárságot? Kutyadoki segitsegevel?

Figyelt kérdés

amivel utaznek nem szallit stafykat.azon gondolkodtam hogy elmegyek allatorvoshoz hogy elvesztettem az egeszsegugyi konyvet es allitson neki ujjat ki anelkul hogy rairna a fajtajat,vagy a sajat kutyadokimmal megprobalnam megbeszelni.kineztere pedig a legitarsasag fel kellene hog engedje ha nem szerepel a konyveben a fajtaja.

Szerintetek ez igy megoldhato?



2012. ápr. 20. 13:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a légitársaságnál sem hülyék, felismerik a kutyák fajtáját...
2012. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Leghajora sem engedik fel?
2012. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mert tudod, az mar nem repulo, de gyorsabban haladsz vele, mint a hajoval :-D
2012. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
akkor ez is kilove.talan meg azt megoldhatom hogy kihivok valakit hozzam kocsival,a benzin ugy is annyi(talan meg kevesebb is)mint amennyit a repjegyre koltenek.
2012. ápr. 20. 13:56
 15/22 anonim ***** válasza:
Honnan mesz haza?
2012. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
Azért most úgy elképzeltem, hogy egy nagy szabad világban utazom a repülőn és mindenki hozza magával a lovát, madárpókját, tehenét, anakondáját, mert hiszen az az övé és nem fogja már egy ilyen bunkó légitársaság kedvéért otthon hagyni, megválni a nemes állattól, majd az állatorvos ad olyan igazolást, hogy az nem oroszlán meg nem pávián, hanem csak egy faragott kerti bútor... és egyébként is, éljen a szabadság!
2012. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem eü könyv kell neki, hanem útlevél. Ha jó viszonyban vagy az állatorvosoddal és meg tudod vele beszélni akkor csináltass neki egy második útlevelet és fajtának írjátok be pl hogy bulldog-foxi keverék (sokak szerint ezek a fajta ősei), legyen róla benne fénykép és a chip szám egyezzen. Bár mielőtt trükköznék én az állatorvost kérdezném meg, hogy mi erről a véleménye, illetve azokat akik rendszeresen utaztatnak kutyát repülővel.
2012. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.akkor megkerdezem amjd a napokban a dokit.bar meg nem vagyok vele joban annyira de rakerdezek.
2012. ápr. 20. 14:06
 19/22 A kérdező kommentje:
Gorogorszagbol utaznek,az AEGEAN legitarsasaggal
2012. ápr. 20. 14:07
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért nem mész egy másik légitársasággal? akinek mindegy a kutya fajtája? ha már ilyen fontos akkor vegyél másik jegyet
2012. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!