Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever kutyák...

Golden Retriever kutyák olcsón? Beagle?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Itt legfőképp kutyás oldalakon nézelődőket szeretnék meghallgatni! Kéne 30.000. forintig Golden Retriever kutya (lehetőleg fajtiszta, de az sem baj, ha nem) vagy beagle.  válaszokat várok, köszi!!
2012. ápr. 20. 19:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én is, már mondtam, hogy menhelyről szeretnék kutyust de nem ismeritek a nővéremet.. igen, próbálom rávenni. Egyébként köszi mindenkinek aki eddig írt. Már láttam ennyiért fajtiszta kutyákat, csak nem ezekből a fajtákból! :(
2012. ápr. 21. 11:40
 12/13 szacsiga ***** válasza:

[link]


időnként vannak kölykök is, amiket szaporítótól koboznak :(

2012. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi!:) megfűzöm a nővéremet, én se szeretnék szaporítótol hozni, mert egyrészt tele vannak a menhelyek gazdátlan kutyákkal, másrészt pedig állítólag ott több a betegség... : //
2012. ápr. 27. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!