Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beszakadt a kutyusom farkaskör...

Beszakadt a kutyusom farkaskörme, egy kicsit fájlalja?

Figyelt kérdés

Most beszakadt a kutyusom farkaskörme, látszik, hogy eltört, egy kicsit vérzett, nem sokat. Most nem vérzik, de fáj neki, ha ott megnyomom.

Ugye ez nem komoly? A kedve jó, eszik is.

Megette a vacsit :)

Holnap vigyem állatorvoshoz?



2012. ápr. 20. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked ha beszakad a körmöd, rohansz az orvoshoz? Ne vicceljünk :) Majd lenő neki. Az orvos sem csinálna semmit, csak elkérne kb 5ezer forintot a vizsgálatért.

Viszont ne nyomogasd neki, ha fáj, te sem szeretnéd, ha neked b.sztatnák ott, ahol fáj.

2012. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Okés, csak azért nyomtam meg neki, mert hogy tuti ez az amiért sántít :) mert először azt hittem, hogy belelépett valamibe. és utána láttam, hogy beszakadt. de már nem sántít. akkor megvárjuk a hétvégét, aztán ha mégis van valami, akkor beviszem a dokihoz..

meg betadint teszek rá.

2012. ápr. 20. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az én kutyusomnak is beszakadt ma a farkaskörme. A tiédnek végül rendbe jött magától? Ha igen mennyi idő alatt?

2013. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!