Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnék skót juhászt...

Görbe bözske :) kérdése:

Honnan tudnék skót juhászt (kb.1-4 éves korig) szerezni?

Figyelt kérdés

Fajtamentőknél néztem de csak öregebbeket találtam. Budapesten vagy környékén kéne.

Előre is köszi a válaszokat:)


2012. ápr. 22. 11:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem több ismerősöm is van, akik sokkal rosszabb anyagi helyzetbe vannak nálam mégis tartanak kutyát. És őszintén szólva kb. fél éve keresek megfelelő kutyát mióta az enyém meghalt.És az ő tartásával véleményem szerint nem volt gond. Nem hiszem,hogy csak az tarthat kutyát akinek helyből 25000 meg se kottyan.
2012. ápr. 22. 14:31
 12/16 anonim ***** válasza:

De, tarthatsz kutyát így is.

Nem az a baj, ha nincs egyszerre 25ezred.

De ha meglenne a kutya, és hirtelen közbejönne valami baj, akkor tudnál szerezni (kölcsön stb.)?

Hozzáteszem, hogy elsősorban azt írtam, hogy gondold át a felelősséget. Ha úgy döntesz, tudsz érte felelősséget vállalni, akkor kutyázz. Csak ne valami szaporítottat válassz. Inkább várj, előbb-utóbb lesz a fajtamentőknél is.

2012. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, annyit még hozzátennék, hogy Magyarországon mindenki kutyát tart. Függetlenül attól, hogy alkalmas-e rá vagy nem, hogy megvannak-e a lehetőségei rá vagy nincsenek.
2012. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hívd fel a fajtamentőket(Lelenc), mondd meg nekik, hogy szóljanak, ha bekerül hozzájuk egy ilyen kutya, amilyet szeretnél. Lehet heteken belül szólnak majd, hogy mehetsz megnézni a kutyát.

Egyébként találtam egyet én is: [link]

2012. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

ha baj lenne szerintem tudnék pénzt szánni rá (vagy kölcsönkérni) csak a kezdő felszerelések mellett ( nyakörv, póráz, tálak stb.) nem menne még 25 ezret kifizetni.

De köszönöm, hogy írtatok, még várok hátha a fajtamentőknél lesz valami. :)

2012. ápr. 22. 15:23
 16/16 anonim ***** válasza:
Addig is elkezdhetsz havi 2-3 ezreket félre tenni és máris könnyebb lesz a kezdő felszereléseket megvenni, ha meglesz a kutya. Ha meg marad pénz, akkor jó lesz vésztartaléknak.
2012. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!