Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átlagosan mennyit kell fizetni...

Átlagosan mennyit kell fizetni egy bichon havanese kiskutyáért?

Figyelt kérdés

arra gondolok: 6hetesen hozzuk el,addig kapott oltásokat megkapja.... chippelve,féregtelenitve lesz. ez összesen 30.000 ft-ba kerül. ezek kívül az oltások mennyibe kerülnek?és a kozmetika tápok? egy évben erre mindenre mennyit kell fizetni?

Bocsi ha a megfogalmazás kicsit érthetetlen,csak sietek... a válaszokat előre is köszönöm!! :)



2012. ápr. 23. 19:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

6. válaszoló vagyok


Miért ilyen hiszékenyek az emberek?:(


6 hetesen SOHA nem adja oda a kölyköt egyik tenyésztő sem és nincs kivétel! Ezt jobb, ha elfogadod. Szíved joga szaporítótól venni, csak ne akard megmagyarázni, hogy tenyésztő! Nem azért kell 8 hetes koráig az anyjával lenni, hogy ne legyen beteg, hanem mert a szocializáció alapjait az anyja és a testvérei mellett tanulja meg. Enélkül megeshet, hogy kapsz egy kiskutyát aki azt sem tudja, hogy hogy kell másik kutyával játszani, nem veszi a jeleket, ha éppen a másik nem akarja, hogy közelítsen és akár bátnhatják is emiatt, amitől pedig örökre félni fog a kutyáktól (találkoztam már ilyen kutyával). Én 10 hetesen hoztam el az enyémet...


Törzskönyvet kapsz a kutyához? Szerződéssel adja és garanciát ad rá, hogy a kölyöknek nincs örökletes betegsége? Ha ezekre nemmel válaszoltál, akkor bizony nem tenyésztővel van dolgod!


Legalább próbáld megbeszélni vele, hogy hagy maradjon még plusz 2 hetet a kölyök az anyjával!

2012. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

ad törzskönyvet! :)

De az a baj,hogy akkor még 8 hét? azaz 2 hónap?

akkor má 4 hete mondták anyuék hogy megkapom... most tegnap születtek... és akkor még kell 8 hetet várnom?? istenem má soa nem lesz meg!! :'(

2012. ápr. 23. 19:56
 13/25 anonim ***** válasza:
Tudom nem a kérdésedre a válasz, de én pl 3évet vártam a kutyámra! A 2hónap nem olyan sok hidd el, látogasd meg közbe, beszélgess a tenyésztővel, és így hamar el fog menni az idő!
2012. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha tényleg törzskönyvezett, akkor ok, bár nekem akkor sem tetszik, hogy 6 hetesen adják oda. Én 9 hetesnél fiatalabb kutyát nem hoznék el.
2012. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ismét 6. vagyok


Az már kicsit bíztatóbb, hogy ad törzskönyvet, de ez a 6 hét valahogy nem kerek.:) Na mindegy is!


Én karácsonyra kaptam az enyémet és fél évet vártam rá. Minél közelebb volt az időpont annál jobban vártam. Mi is látogattuk, így egy kis időre enyhült a várakozás okozta türelmetlenség.:) Ti is látgassátok és meglátod hamar elmegy ez az idő! Addig olvass sokat, hogy minél felkészültebben vidd haza a kutyust!:)

2012. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
köszi... akkor minimum 2 hónap még mához!?
2012. ápr. 23. 20:17
 17/25 A kérdező kommentje:
akkor kb. Június 17.-én kapom meg
2012. ápr. 23. 20:20
 18/25 A kérdező kommentje:
Mi Magyarpolányból fogjuk megvenni,nem tudjátok van-e honlapja ?? vagy hogy milyenek ott a tenyésztők??? :)
2012. ápr. 23. 20:20
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Én elképzelni nem tudom, hogy ti hol és merre éltek. Nálunk az első 2 oltás 2000 Ft a másik 3 3000 Ft. A veszettség elleni oltás 3500 Ft. Egy kutyakozmetikáért amiben benne van minden 2500 Ft-ot szoktam fizetni. Kennel's favouriteval etetek de 5 kilónál többet nem eszik meg 1 hónapban. 700 Ft/kg. Akár hogy is számolom nekem nem jön ki évi 100.000 Ft-ra pedig elhihetitek, hogy minden extrát megkap.
2012. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
hát szerintem se... az én kutyám aki a mamámnál van ő mikor az összes oltást megkapta összesen szinte 10.000ft-t fizettek érte és a kaja nem tom mennyi,kozmetikushoz meg nem vitték :/
2012. ápr. 23. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!