Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha megy a hasa a kutyámnak,...

Ha megy a hasa a kutyámnak, széntabletta? Továbbá kölyök probléma is van.

Figyelt kérdés

Ha a kutyámnak adok egy széntablettát az megfogja fogni a hasát? Mert hát nem túl esztétikus összefosott lakásba hazatérni!

Valamint lassan egy hónapja ellett és a kölykök el lettek tőle véve (a jajj állatkínzó szöveggel jövőknek azt üzenem,hogy kellett volna még több kutya a menhelyre?), valamint nem betervezett vemhesség volt, sutyiba fel csinálta egy korcs kan a tk-s kutyánk. Tegnap odaadtam neki egy plüss macit,amit ha megnyomunk a hasánál elkezd énekelni. Erre a kutya nagyon halkan elkezdett nyüszíteni és a hasához tette a macit. Ha abbahagyja a zenélést rá kb. 10 másodpercre már csócsálja,mint a többi plüss állatát, ez normális?


2012. ápr. 24. 09:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Abból indultam ki, hogy ha valaki itt nem tk-s kutyát akar venni akkor rögtön leb@szarintják,hogy fúj,keverék korcs kutyát venni,de undorító...stb. De úgy látom az sem jó,ha kihangsúlyozza az ember, hogy komoly helyről vett komoly pénzért kutyát. Akkor döntsétek el már, hogy mi jó....El lettek altatva. Se nekik sem az anyjuknak nem akartunk további szenvedést. Igen, hibáztunk...szerintem nem vagyok egyedül. Különbség az, hogy Én bevallom. Az pedig ismeretlenül mást elkezd ócsárolni az saját magának állította ki a szegénységit.
2012. ápr. 24. 23:13
 22/23 anonim ***** válasza:

Valamit félreértettél. :)

Nem tekintjük a keverék kutyákat alsóbb rangúnak. Szó sincs ilyesmiről. Az álláspontunk annyi, hogy ha valaki fajtatiszta kutyát szeretne, akkor vegyen normális, megbízható tenyésztőtől (mint ahogy azt Te is tetted). Ha pedig nem fontos a fajtatisztaság, akkor fogadjon örökbe egy kutyust.

A szaporítókat és a keverékek gyártását nem pártoljuk. Ha valaki ilyen kutyát vesz azt valóban 'leb@szarintjuk'. Teljesen jogosan. De ez nem egyenlő azzal, hogy nem tekintünk a keverékekre kutyaként, élőlényként.

Tartom a véleményem, miszerint inkább legyenek a babák újszülötten lealtatva, minthogy megbízhatatlan helyre kerüljenek. (Igen, szörnyen hangzik, de sokkal szörnyebb az a rengeteg szerencsétlen kutya az utcákon, a gyepmesteri telepeken, a menhelyeken.)

2012. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Egyetértek! Ha nem altatta volna el őket, akkor azért kapta volna a támadást, hogy miért adja őket menhelyre, amikor így is annyi kutya van...

Ennél csak akkor cselekedett volna jobban, ha ivartalaníttatja a kutyáját, de ahogy láttuk, tenyésztési célok vannak, így ez kilőve.


Aki hibázik, azon lehet fogást találni. Mindegy hogy alakult volna, így is lettek volna páran, akik ezért vagy azért támadnak. Ha megtartod a kutyákat és te kerestél volna nekik gazdit, akkor szimplán azért, mert nem figyeltél rá. Így, hogy elaltattad őket, így ezért. Ha menhelyre vitted volna őket, akkor pedig azért.

2012. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!