Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Furminator addig szedi ki a...

A Furminator addig szedi ki a szőrt amíg van a kutyán, vagy csak addig amíg az magától kijön?

Figyelt kérdés
Vettem egy furminatort, és nem tudom h nekem kell magamtól abbahagynom a fésülést, vagy egyszer csak nem lesz már benne szőr? 100 éve fésülöm és mindig tele van :/
2012. ápr. 24. 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát én mindig előbb megunom, minthogy elfogyna a szőr (kb. fél óráig szoktam nyúzni a németjuhász keverékemet), de így is meg vagyok elégedve vele :) Szerintem ha már nem dől belőle a szőr, abbahagyhatod nyugodtan.
2012. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 zsuzsabazsa ***** válasza:

Na én is megjártam a furminátorral.

A német juhászomat borotváltam meg vele, de rendesen.

Olyan kopasz lett a kutya, hogy az ismerőseim megkérdezték, hogy mennyi ideje van még hátra.

Szabályosan levágtam a szőrét. Azóta maradtam a gereblyénél.

Szerintem ez csak rövid szőrű kutyákra jó.

2012. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bizony, addig szedi, míg szőr van rajta. Jó pár megkopasztott kutyát láttam már. Persze, akinek az a lényeg, egy darab szőr se hulljon a kutyából, annak így is jó.
2012. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!