Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ti kutyaitoknak milyen...

A Ti kutyaitoknak milyen erdekes szokasi vannak?

Figyelt kérdés
illetve mi tetszik nektek a legjobban?

2012. ápr. 24. 18:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kutyánk megszállott csigaház gyűjtő. Össze gyűjti a csigaházakat szétroppantja őket és ott hagyja.

A másik kutyánknak van az a szokása, hogy mikor egy kutyás filmet nézünk vagy olyat amiben kutya van és a kutya vonyít a filmben vagy ugat akkor el kezd fülelni és forgatja a fejét szép lassan jobbra és balra is. Olyankor olyan cuki!:)

2012. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik "ajándékot" visz annak, aki hazajön. :) Bármit, ami épp a szája ügyébe kerül, labda, cipő, papír, koszos zokni a szennyesből stb. :D És büszkén mutogatja, bár odaadni nem mindig akaródzik könnyen XD Tök vicces, már csak azért is szeretem ezt a szokását, mert a legelső kutyánk is ugyanezt csinálta. :)
2012. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ülök az ágyon, filmet nézek, vagy telefonálok, a kutya melletem fekszik, és ha elkezdek röhögni, nevetni, furán néz rám, és az arcomba ugrik, meg rám mászik, és nézi az arcom. A múltkor feküdtem a földön, elkezdtem nevetni, erre ráugrott a mellkasomra, és csak nézett ;). Nem támadóan, hanam meglepődve.
2012. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha hétvégente megpróbálok tovább aludni, és őfelsége menne már pisilni, akkor elkezd morogni. Aztán felmászik a fejem mellé, és 1 centiről néz az arcomba. Aztán megnyalja az orrom.

Aztán ha ez sem vált be, akkor felhozza valamelyik kemény játékát, és úgy az arcomba vágja, hogy majd lezúgok az ágyról.

2012. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kutyánk mindig megpróbál a fülünkbe nyalni, ha a fűben fekszünk :)) Érdekes élmény, ha nem számítasz rá... Amúgy egymás fülét is kinyalogatják. Alomtestvérek, egy év alatti törzskönyves mudik.

Az is vicces, hogy amióta megtanítottam őket, hogy felemeljék a mancsukat, mintha intenének, azóta állandóan emelgetik, hogy felhívják magukra a figyelmet. Volt, aki azt hitte, fáj nekik :)

2012. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hazajön a párom és megkérdezi,hogy mi történt vele,amíg távol volt elkezd morgolódni,énekelni. Az "És még volt valami?"-re még tovább mondja.


A másik ami annyira nemt etszik,hogy hirtelen váratlanul megkattan és elkezd vágtatni a 18nm2-es nappaliban úgy,hogy

fülét hátra csapja, a hátsó fele meg szinte megelőzi az első felét. Így vágtat az ágyon-földön-kanapén-földön-ágyon...egymás után vagy 4szer,aztán becsörtet a kennelébe úgy,hogy zeng tőle a ház.


Az ellenálhatatlan mikor mereven nézek ki a fejemből és nézem a tévét, felmászik mellém a kanapéra, leül mellém és a jobb manccsával elkezd kalimpálni ...én meg oldalra fordulva ránézek,meglátom a két barna bogár számét miközben olyan magasra emeli a lábát amennyire csak tudja és kalimpál vele...nah meg kell simogatni.

2012. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
az enyém utálja a párom telefonjának ébresztőhangját. ő előbb kel, mint én, a kutyust én viszem a reggeli sétára. a kutyánk ezt tudja is, ehhez van szokva. amikor reggel a párom nem kel fel azonnal az ébresztőre, hanem 2-3at szundiztat, a kutya elveszíti a türelmét és kiugatja az ágyból. ahogy a párom felkel és kinyomja az órát, a kutya visszafekszik, hisz neki még van ideje aludni, csak ebben a ricsajban nem tud :)
2012. ápr. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

nagyon aranyos az osszes story :D

az en picurom most pont alszik a kanapen ugy hogy a segge felfele,a parnan,a feje pedig lelog a kanaperol:)

2012. ápr. 25. 11:44
 19/24 anonim válasza:

Nekem van egy boxer kutyám dzsina névvel.A boxer elég nagy testű kutya.Jött szomszéd vagy szerelő vagy bármi más.Beáll mindig a kapu elé,ugat valaki kimegy anya vagy én hogy behívja az embert aki éppen jött,az ember benyit a kapun,a kutya mögénk,lép eggyet az ember a kutya meg ugat a hátunk mögül.ha folyamatosan megy az ember a kutya ugy elszalad hogy csak fél óra múlva jön elő.Így ezt nemlehet elmesélni,ezt látni kell!

12/F

2012. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt kutyusom ( sajnos eltűnt és nem jött vissza)

Megszállottan kövezett .:) Imádta a téglákat. játszó pózt vett fel és a két első lábával elkezdte hátrafelé húzni a téglát közben pedig ugatta. A téglákkal aludt visszahozta őket ha eldobtuk ( de mást nem csak azt). Ha egy madár elszállt felette ha sétáltunk mentünk utána, ha pedig a kertben voltunk farok csóválva ugatott és ugrált elfele. :) Imádtam és még most sem tettem rajta túl magam rajta és az egyik szuka kutyusomat is nagyon megviselte az eset. :(

A szuka kutyusom furcsa szokása pedig hogy 3 udvarunk van (első, ahol a kutyák vannak meg még egy) néha előre mászik a kerítésen keresztül mint egy macska. néha járkál is a tetején:))

2012. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!