Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Hirtelen, egyik...

Mit tegyek? Hirtelen, egyik estéről másnap reggelre nem tudja használni a két hátsó lábát a 6 éves tacsi kutyusom! Egyébként semmi baja, eszik, ugat, rendesen van kaki is! Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Kis községben lakom, állatorvos csak messze van! Nem lehet hogy a kötelező éves veszettség elleni oltás miatt lehet? Persze ha 1-2 napon belül nem lesz jobban, elviszem orvoshoz, de addig is adjon valaki értelmes tanácsot!

2012. ápr. 25. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Az előtted válaszoló vagyok, én javasoltam az Algopyrint.

Hidd el tudom mit beszélek, ha bármi baja lehetne a tacsinak tőle akkor nyilván nem írtam volna.

Ha pedig valamiről nem tudok semmit, ill. bizonytalan vagyok akkor pedig hozzá sem szólok a témához.

Tudod: hallgatni arany...

Egyértelmű, hogy nem marék szám mennyiséget javasoltam, csupán egy fél tablettát, nem lesz tőle az égvilágon semmi baja, max. enyhül a fájdalma.


Szóval száz szónak is egy a vége: nem kell kelteni a feszkót meg a szívrohamot hozni szegény kutyus szegény gazdijára, írjál inkább olyan dolgot ami hasznos, aminek van értelme.

Amúgy ha nem hiszel nekem egész nyugodtan kérdezd meg bármelyik állatorvost.

2012. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sajnos daganat van a gerince mellett, ami tapintással nem volt érzékelhető! A doki azt mondta hogy meg lehet műteni, de nagyon borsos árat mondott. amit nem biztos hogy elő tudok teremteni, de mindent megteszek, hogy meg tudják menteni! "Szerencsére" még nem nagy, nem kell azonnal műteni, addig is kapott gyógyszert a kis drágám, és nekem meg van egy hónapom, hogy előteremtsem a műtét árát!

Viszont annyi a jó az egészben, hogy már tudja mozgatni a lábait, persze kímélem!

2012. ápr. 27. 08:53
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, de legalább tudjátok, hogy mi baja, és lehet rajta segíteni! Sok sikert és gyógyulást a tacsinak, neked pedig kitartást!!
2012. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A következő kutyusodra kössél kisállat biztosítást, az AEgon-nál. Nézz utána, de öreg kutyára is lehet már kötni. Nem tudom ilyen esetben megkötik e, nézz utána az interneten.
2012. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


De jó hogy írtál, már annyit gondoltam Rátok. (én vagyok az "Algopyrines") Hát nem tudom így hirtelen, hogy ez most jobb vagy rosszabb mint a tacsibénulás, amire mindenki gondolt elsőre, de az a fontos, és csak ez számít, hogy lehet rajta segíteni.

El tudom képzelni az árat, rohadt nehéz lehet most Neked, de bízom benne, hogy valamilyen úton-módon csak összejön a szükséges összeg.


Ne add fel, légy erős és elszánt, kitartást kívánok, a kutyusnak pedig gyors gyógyulást!

2012. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14 es válaszoló. Sok a feltétel, hogy mire adnak pénzt, és mire nem. Ha meg valaki elveszíti a kutyáját, a pénz nem fogja boldoggá tenni...
2012. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ilyen aranyosak és megértőek vagytok!

Milyen érdekes, "csak" egy kutyáról van szó, de szerintem többet ér, mint egynémelyik ember.

Majd megírom, ha túl leszünk rajta, valószínűleg egy hónapon belül.

2012. ápr. 28. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!