Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff (felnőtt) szukám...

Amstaff (felnőtt) szukám lesz. Milyen felszerelés kell hozzá?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú, milyen vastag nyakörv és póráz? Milyen kutya fésű? Milyen sampon? Milyen gyakran kell fürdetni, (benti kutya lesz)? Milyen szájkosár?

2012. ápr. 25. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:

nylon,textil poraz es nyakorv a legidealisabb.lancot semmikepp se vegyel.az en amstaffomnak erzekeny a bore igy olyan sampont vasarlok ami erre jo.maximum havi 2-szer kell furdetni,tobbszor nem jo.

jatekot nem erdemes vasarolni,mivel nem marad sokaig meg nekik.en kotelcsomot vettem,ez eleg sokaig kibir,es imadja a huzos jatekot.ezen kivul szeretnek meg labdazni is.

remelem segitettem :D

2012. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felkötött gatya, kutyás tapasztalat, hozzáértés. A többi csak másodlagos.
2012. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) ezek megvannak... a milyen hosszú nyakörv érdekelne legjobban... nem tudom, milyen vastag a nyaka...?
2012. ápr. 25. 21:08
 4/10 anonim ***** válasza:
elozo kerdesidben lattam a kutyakat.szerintem a medium szamozasu jo lesz egy szukanak.3-4 cm atmeroju tokeletes nyakorv.
2012. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-4 cm-t a nyakorv vastagsagara irtam.

a medium pedig a nykorvek szamozasa.nem kell stresszelni.:))veszel egy nyakorvet,porazt es jo is :D

2012. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nylon póráz? Az nagyon gyenge lesz neki. Az én staffomnak egy igazi bőrpóráza van, háromsoros félfojtó nyakörvvel. A bőrpóráz, bőrnyakörv a legtartósabb. Nylon-t semmiképp ne vegyél. Egy sima kefe, amivel heti egyszer átkeféled. Én sima felnőtt ebnek való sampont vettem, félévente egyszer megfürdetem..

Fém szájkosarat ajánlok. Merev, tartása van, és tisztítható.

2012. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hat akkor neled abszolut nincs megtanitva hogy ne huzzon.en nyoln porazt hasznalok es eddig semmi gondom nek volt vele.es textil szajkosara van,amit hasznalnom sem kell.

abban eggyetertek hogy a bor is jo,de mint irtam nekem tokeletes a nylon is

2012. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. ápr. 25. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Bemész a boltba, és megmondod, hogy felnőtt amstaffra adjanak nyakörvet, nagyjából azért meg tudják tippelni, mekkora fog kelleni :)
2012. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
otthon,korbemerheted a nyakat egy szalalggal vagy meterrel,es elmesz a bolba venni nyakorvet.de mindenkepp legyen 2-3 cm nagyobb a kutya meretetol
2012. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!