Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha felnőtt nagy testű kutyát...

Ha felnőtt nagy testű kutyát fogadok örökbe akkor én megyek érte vagy a gazdája hozza hozzám?

Figyelt kérdés
Itt most gondolok olyanra amikor az áll a hirdetésbe, hogy családi okok miatt vagy költözés miatt valaki elajándékozza 1,2,..X éves kutyáját. Ha én megyek érte akkor gondolom nem akar velem eljönni, ha meg a tulaj hozza hozzám akkor vele akar menni, meg azt hiszi hogy a gazdája becsapta, stb. Hogy szokott ez lenni?
2012. ápr. 16. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hirdetésnél megbeszélés kérdése. Egyébként nyugodtan érte mehetsz. Gyalog nem jó ötlet elsőre, inkább kocsival érdemes menni és legyen segítséged is, hisz nem lehet tudni, hogyan autózik az új kutya. Ha valaki megválik a felnőtt kutyájától, ott ritkán szokott szeretetteljes kutya-gazdi kapcsolat lenni. Szóval nem valószínű, hogy a kutya a lelkére venné, bár biztos össze lesz zavarodva és sok türelemre lesz szüksége.
2012. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A golden retrieverem egy éves volt amikor elhoztam az előző gazditól. Én mentem el érte, ott játszottunk kicsit, majd beültünk a kocsiba és mentünk haza. Kicsit nyugtalan volt a kocsiba a kutyus, de hamar megszokta az új helyet.
2012. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az előző kutyánkét mentünk (ideiglenes gazditól hoztuk el, aki befogadta egy jeges téli hajnalban és imádták egymást, csak Ő nagytestű kutyus volt a gazdi meg idős, rokkant bácsi)úgy adódott, hogy nem volt kocsink és busszal, hévvel mentünk. Mi mentünk érte, a volt gazdi elköszönt Tőle és aztán pórázra vettük és szépen jött velünk bkv-val. (Látszott rajta, hogy megértette: Mostantól velünk fog élni élete végéig és nagyon szeretjük Őt.)
2012. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem érte. 120km-t busszal,vonattal. Imádott fajtám már régóta ez, 100x ennyit is boldogan utaztam volna érte. 2látogatást tettem a tenyésztőnél, 3. alkalommal elhozhattam- az előző gazditól menteni kellett :(. Ennek már 4éve és a legnagyobb rendben van minden
2012. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Én ideglenes gazdi vagyok de nálunk mindig a lehendő gazdi viszi el a kutyát, kocsival.
2012. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti hozzászóló! Milyen korú volt a kutya? És milyen fajta?
2012. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!